English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Sen".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Sen

Lienka 24
29.06.10
09:23
Reg. před 2016

Zdálo se mi ,že hodně pršelo a pak se mi naskytl pohled na povadlé slunečnice.
 
dracizena
10.07.10
23:17
Nereg.

IP: .*
Lienko, déšť Ti chce říci, abys zbrzdila krok. Nespěchej ani v odpovědích. Vše nejdříve rozvaž, až pak konej. Hraj si prostě se svýma chutěma které brzdi. Časem budeš mít další sen a ta slunečnice se bude na Tebe jen smát ve své napojenosti.
 
Lienka 24
11.07.10
00:47
Reg. před 2016

Takto odpovída na to jaký mám zmatek v duši. Děkuji
 
dracizena
11.07.10
16:01
Nereg.

IP: .*
Lienko, v duši zmatek nemáš, pouze krapátko v rozumu a to se dá hravě ustálit. Než něco podnikneš, vždy hledej v tom klad a zápor a pak se rozhodneš . Povede Tě Anděl, protože tím zastavením mu dáš čas aby Tě dohnal. Utíkáš mu. On Ti chce v rozumu mnohé vysvětlovat a ty vždy myšlenky zaženeš a říkáš si, že Tě zase napadá nějaká blbost. A vidíš, je to jen Tvůj Anděl, který je smutný že ho v myšlenkách nerozpoznáváš. Déšť je tok který vlaží a Ty se snaž regulovat svou zálivku. Když v podobě deště /jsou to slova/ vychrlíš do někoho naráz mnoho informací, pak Ti vypršel Tvůj mrak a proto snová slunečnice usychá, protože se tím zdlouhavým hovorem připravuješ i o svou energii a pak jsi usoužená, utahaná, smutná i naštvaná…Měj se dobře a drž se myšlenkou svého Anděla***On čeká kdy si ho do rozumu pozveš***
 
Katarína
11.07.10
19:48
Reg. před 2016

K té poezii přidávám překlad: Lienka = česky beruška. A kouzelná pohádka o berušce a slunečnicích je na světě - beruška je vlastně sluníčko... .. Omlouvám se, sen nevysvětluji, neumím, jen se mi Vaše povídání líbí.
 
dracizena
11.07.10
20:17
Nereg.

IP: .*
Katarínko, to nic jen Tvůj Anděl se k nám přidal a napověděl. Děkuji mu***
Lienka je beruška? No a proto měla sen, že její slunečnice, která je také symbolem slunečním by uvadala když si mnohé neuvědomí. Lienka je sluneční človíček se zlatým paprskem který se klube do jejího těla vyzařovacího/aury/.
Brzdila jsem se vyklopit Lience její budoucnost, ale Katarím přispěla a sluníčko /ale to duchovně živé/bude svítit věky i na Lienku.
Lien, víš že ve slunci je tolik sluníček kolik je životů na Zemi?
Volej si to své slunce a jednou Ti do mysli přijde Tvůj sluneční Anděl po Tvé zlaté šňůrce. Ona je, a kdo se zabaluje do svého toku slunečního, je zdravější a zdravější. Je to cesta pomalá, ale jistá...
 
dracizena
11.07.10
20:45
Nereg.

IP: .*
Katarín, beruška je sluneční symbol, kytička kterou si přidala za větou Lienka, je sluneční symbol. Slunečnice je sluneční symbol a jméno Lienka je také sluneční symbol. Těch symbolů slunečních se zde podezřele sešlo více, to proto, že i nás vede sluneční Anděl jménem Symbol... Co písmenko to anděl, co slovo, to archanděl, co vět, to arcibytost a pak přijde do člověčího rozumu i bytost která si nás zhmotnila pro svou potřebu ke svícení. Proto máme svítit a tím vyrábíme Boží Vůli světlo a tím jsme nástrojem Vyšší Moci která si nás začne hýčkat. Boží Vůle i Vyšší Moc jsou živými bytostmi žijící mimo náš čas… Z biblického pohledu se svítící člověk stává nástrojem svého Ducha který si ho hlídá pod jménem Anděl Strážný. Sviťme vizuálně jako světluška a Anděl Strážný si každého ohlídá i před nemocí i úrazem atd... Je to jen rada od mého hvězdného Anděla Stráže Nebes a nebesa jsou jinou formou i v lidských tělech. Komunikujme se svým tělem a komunikujeme i s Nebeskou Bránou***Naslouchejme svému tělu a uslyšíš časem svého Anděla***Čisti přírodu a příroda Ti dá Dar vědět kdo a čím skutkově je člověk zde na Zemi***A to je vědění jasnozřivé které rozumí řeči andělské v lidském těle…Zamotané? Ne ne, jen rozmotáváme do vyjasnění si všeho tajemného***
 
Lienka 24
12.07.10
07:59
Reg. před 2016

Ja mám naopak pocit , že otom nemluvím nemůžu ,chtěla bych toho tolik říct a nejde to ,něco mě tu chvíly zastaví ,ať držím pusu. Jen vedu monolog sama se sebou je dlouhý ,únavný a pak se to snažím zahnat ,protože mám pocit ,že čím víc přemýšlím tím víc sem zmatená a nevím jak dál. Děkuji
 
dracizena
12.07.10
16:26
Nereg.

IP: .*
Aha, tak Tě Anděl už zastavuje abys hovorem si od jiných nenabrala co bys neunesla. Tak budu přemýšlet co mi tím Tvůj Anděl chtěl říci a nechrlí kamarádky přebytečným povídání do Tebe svou tíži? Musíme hledat ten déšť, proto ten sen jsi měla. Je to něco, co teče ven z Tebe nebo i do Tebe. Sleduj sebe i své okolí, má cesta duchovní je, nasměrovat člověka aby si sám uměl vysvětlit a uzdravit nevysvětlitelné, i neuzdravitelné. To neuzdravitelné pak prostě do těla nevpouštíme a vyhýbáme se určitým hovorům a slovo teče a kolikrát je žíravinou a to doslova. Hledej kolem sebe lidi kteří Tě zahlcují svými i průpovídkami, nebo i srandou a ta bývá kolikrát mostem který zboří zdraví...
 

Lienka 24
12.07.10
21:52
Reg. před 2016

Myslím ,že si trefila hřebík po hlavičce. Vyhýbat se těm lidem nedá a ani tomu jednomu konkrétnímu .
 
dracizena
13.07.10
14:04
Nereg.

IP: .*
tak si ho dej do barev a jeho vibrace ti škodit nebudou. Já 10 let radím jednoduchou vizi, zabal si každého do duhy, která má minimálně tři barvy. Zabal vizí jako do stuhy, jako mimino do zavinovačky a tím hmotníme druhému auru a to je vlastně Duch. Lidé jsou bez Ducha a proto jsou zlí a nemocní a pak musí vysávat druhé lidi, ale to dnes už musí skončit a lidé se musí posunout v vědění jak a co by měli tvořit aby nezpitvořili. Tvůj sen Ti jasně radí a ukazuje směr... Nutno si svého Ducha něco jako vytlačit z těla ven a natlačit do těla z hvězdné dimenze našeho stvoření v podobě hvězdiček které nesou sluneční světlo a to všemožných barev které léčí jak vnitřní tělo, tak mysl, tak aurické... ...
 
Lienka 24
13.07.10
20:34
Reg. před 2016

Asi moc nerozumím a ani netuším jak to provést ?!
 
dracizena
14.07.10
13:38
Nereg.

IP: .*
Zhmotni jen vizi a komu to nejde, tak si nakresli toho konkrétního človíčka v podobě paňáčka a ber barvičky po slepu a zabarvuj ho a pak sleduj k jakým barvám Tě Anděl vedl. Pak vysvětlím co barvy znamenaly, ale na meilu protože se budu muset napojit vibračně a k tomu nemohu mít lidský dav. To dělá úbytek energie.
 
Jessie
26.07.11
21:44
Reg. před 2016

furt se mi zda stejný sen... ..moje mamka jde po poli a najednou se za ní oběví obrovský traktor a převalí jí :( ... slyším jí tam furt plakat... ale nikdy jí nemohu zachránit :( je to normálníí: :(
 
Suzie
27.07.11
18:45
Reg. před 2016

ahoj
aj keď to vypadá strašidelne ide vlastne o to,že veľmi túžiš po svojom sebazdokonalení,vedieť sama prekonávať životné prekážky ,či skúšky ktoré musí každý človek prejsť a zrejme ťa nejaká taká životná skúška čaká a nástup bude rýchly a šokujúci - tak ako si sa cítila vo sne keď mamku zavalil traktor.Myslím,že to zvládneš bez nejakej ujmy.Určite ti to dá do života niečo,čo ťa posunie o level vyššie ako skúsenosť či poučenie
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)