English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Tornáda/Hurikány".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Tornáda/Hurikány

veka91
30.12.22
08:08
Reg.5.4.16

Dobrý den.
Už po 3 tento měsíc se mi zdálo o tornádech, stojím vždy venku a v dálce vidím jak se tvoří tornádo od vrchu a tvoří se dvěma tornady, které se do sebe spletou,vždy jsou totálně černé. Nikdy se nikomu nic nestane, vždy se stihneme schovat ať už s cizími lidmi nebo s rodinou, zničený je vždy majetek okolo nás, jinak budova ve které se vždy schováme je naprosto nepoškozená. Slyším vždy jen hučení a cítím silný vítr a vidím jak se blíží k nám a mám obrovský strach a respekt k tomu nebezpečnému živlu. Ale i přesto nikdo nepanikaří a spořádaně a bezpečně se všichni schováme. Jen v jednom z těch snů se mi zdálo že ten hurikán udělal čáru na zemi v budově ve které jsme se schovavali, ale všimli jsme si toho až bylo pp všem, ale přišel starší syn a tu čáru smazal bylo to v písku.
Děkuji za objasnění
 
English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)