English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Ravatan
01.02.22
08:13
Nereg.

IP: 201.99.66.*
Dobry den, resim bydleni a velmi hlucne sousedy. Uz jsem bezradna. Podari se mi prestehovat do najemniho bydleni jinde nez tam, kde v soucasne dobe ziji ? Dekuji pekne. Radka, 14.7.1986
 
NicolaS
01.02.22
21:29
Reg.22.7.19

Dobrý večer,
omlouvám se, ale nedokážu odpovědět. Podle všeho se nejmenujete a nejste narozena, jak uvádíte. Jestli je to nějaký žert, zkouška nebo vtip, tak ho nechápu.
Ravatan, anetka a Bakopa mi vychází jako stejná osoba.

Lituji, třeba Vám zde vyvěští někdo jiný.
 
agaven
02.02.22
11:38
Reg.3.6.18

Inak stahovanie nie. Viem ze urcitu dobu oni su ticho.Vecer aso 19,00 spravy .Vtedy vy hucte nahlas hudba . Odsledujte kedy su ticho .Ak sobota rano tak im to od 7,00 vrate.Je tam dieta ono tiez vstava rano .Ked oni spia 22,00 /23,00 po pete chodte po byte .Cize vrate im to na 2 tyzdne.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)