English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 7.5.2024
Svátek slaví Stanislav, zítra Státní svátek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 7.5.2024
Svátek slaví Stanislav, zítra Státní svátek.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Luciana39
13.11.21
16:39
Reg.13.11.21

Dobrý den. Potkala jsem se s ním dvakrát. Vidíte v kartách něco dalšího mezi námi ? Děkuji.
 
Hermit
14.11.21
19:47
Reg.17.7.21

Milá Luciano,
tak vždycky je v kartách něco, že jo:)... ..
Karty jsem vytáhla:
8/Mincí - 2/Poháry - 8/Poháry... ..
tady to vidím docela jasně: ještě se potkáte, je to něco kolem práce? Kolega? Společný zájem - koníček, zaměstnání? Od takových těch běžných konverzačních hovorů to přejde do více "intimna", ovšem sexuální zápal bych hned neviděla... .spíše oťukávání a postupné poznávání. Žel poslední karta ukazuje, že to nakonec odpadne samo, prostě jeden z vás "nezahoří", nejspíš on to odpíská... ..
Ovšem tohle je nástin tak na cca půl roku, kdy to skončí. Jestli to bude na pořád, nebo jen dočasné odcizení, to tu není.
Mějte se hezky.
Hermit
 
Luciana39
14.11.21
19:52
Reg.13.11.21

A kdo to odpíská ? Já nebo on ? Jak jste to myslela ?
Tak i toto se počítá? Románek ?
 
Luciana39
14.11.21
19:55
Reg.13.11.21

Takže se s ním ještě tedy potkám ? On se ozve ? On mne první oslovil, ale zatím nic jiného se nekonalo. Neznám ho více.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)