English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



uzasna
15.09.21
11:48
Reg.28.1.16

Dobry den,

chci se zeptat, jak dlouho budu jeste sama, na vsechno... konicky,zivot... mne uz to nebavi..objevi se nekdo novy, kto bude po mem boku, nebo koho uz znam, se vrati ke mne..dekuji... 16.07.1972
 
Hermit
19.09.21
19:37
Reg.17.7.21

Milá Úžasná,
z vašeho dotazu čiší veliká nespokojenost se svou situací, tak předpokládám, že pro to také něco děláte, že chodíte "ven" - nemusí to být nějaké bary a hospody, ale prostě že se nestraníte lidí. Je dobré si zkontrolovat, zda se ve vašem výrazu obličeje nezračí nějaký naštvaný výraz, oko do duše okno.
Také veliký pozor na utkvělou představu, že někdo po vašem boku naplní vaše nudné dny, to je nereálné očekávání.
Karty máte: 5/Mincí - 10/Mečů - 10/Kolo Štěstí - Král Pohárů... .
První dvě karty ukazují vaše současné rozpoložení, o kterém jsem psala výše... .Příliš jste se nechala strhnout tou mantrou "mě už to nebaví"... ..a to vysíláte no venek. Takto si můžete k sobě přitáhnout podobně naladěného mrzouta, a budete na tu nudu dva... .
Kolo Štěstí a Král Pohárů - jsou zcela opačné karty a slibují, že v horizontu půl roku potkáte nějakou spřízněnou duši.
Mějte se hezky a hlavu vzhůru.
Hermit
 
Uzasna
20.09.21
22:42
Nereg.

IP: 85.237.234.*
Děkuji za Váš čas a přeji hezký večer
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)