English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 20.5.2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 20.5.2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika.
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Sagitarius12
26.08.21
14:46
Reg. před 2016

Dobrý den, byla bych ráda za vyložení karet od kohokoliv. Momentálně jsem ve fázi v podstatě životního rozhodnutí a stále zvažuji pro a proti. Dokážou karty napovědět? Děkuji. Můj datum narození: 12.12.1991
 
Hermit
30.08.21
19:12
Reg.17.7.21

Milá Střelkyně:)
to je velmi obecný dotaz, takže odpověď bude jen stručná.
Karty "PRO": 1/Mág - 3/Disky - 8/Poháry... ..z počátku dojem, že situaci mám pod kontrolou, rozumím jí, vypadá to že "ano", ale pohárová karta značí zklamanou naději - takže karty říkají jasné NE.
Karty "PROTI" - Král Holí - 2/Disky - 12/Viselec ... ..potvrzují "nechat to tak, jak to je".
Zdraví
Hermit
 
Sagitarius12
06.09.21
08:42
Reg. před 2016

Děkuji za výklad. Jde o to, že se s manželem snažíme několik let o dítě a teď se máme rozhodnout, jestli chceme podstoupit umělé oplodnění, nebo ne. Když to nejde přirozeně, ačkoli jsme dle vyšetření zdraví. Bylo by možné zeptat se karet konkrétně na toto téma? Přidávám i manželovo datum narození - 19.2.1994.
Moc děkuji.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)