English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Nehledejte štěstí, buďte jeho zdrojem.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mému štěstí a bohatství nebude už nic stát v cestě. ”


Myšlenky moudrých

Murphy

Morrisův konferenční zákon: Nejzajímavější referát je vždy na programu současně s druhým nejzajímavějším referátem.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Živý děs/můra o anomálii".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Živý děs/můra o anomálii

Empatka
09.07.21
11:55
Reg.18.2.21

Jeden z mnoha živých a děsivých snů kdy mě něco pronásleduje(vždy jsem vyděšená). Tohle se mi dejte už dlouho, živé, reálné sny podle reálného bytí.Viz.sen: Já i snoubenec máme stejný sen i chodbě. Mám těch děsivých snů víc, ale nepsala jsem je tady. Tyhle děsy se mi pravidelně zdají něco málo před 3h. Ráno a po přebuzení už nemůžu usnoutV noci byla bouře takže to bylo intenzivnější. Můj sen: večer dne šli spát a nechali pootevřené dveře do pokoje. (Úplně stejně i v reálu).V tom snu jsem se vzbudila že něco svítí v obýváku a plíží se to ke mně směrem do pokoje. Byla to malá bílá koule(anomálie?)a já byla vyděšená jak blázen. Funela jsem, stěží jsem mohla mluvit moc moc obtížné a nemohla jsem křičet. Vzbudila jsem snoubenece až zavře dveře před tou kouli.On se ptal co to je a já mu s těžkosti řekla že anomálie a jde za mnou. Stále jsem funela. Zavřel dveře a já funela ještě víc protože ta světelná bílá anomálie na mě koukala přes klíčovou díru a mě to vyděsilo k smrti, že se chce je mně dostat. Na to jsem se vydesena a ufunena vzbudila neschopná ničeho jen se pohnout k snoubenci a držet se ho.V pokoji pak přilítlo pár stínu i anomálii a já zase měla horečku hned potom. Do rána jsem neusnula, ale hned jak bylo světlo ráno, horečka odezněla. Tohle se mi už dělo ale 100x horší napadení... Prosím o pomoc s vysvětlením nebo doporučením jak se mám obrátit a omlouvám se, pokud to jsem nepatří. Moc děkuji
 
hns
10.07.21
07:09
Nereg.

IP: 78.80.105.*
Stejný sen u více lidí na jednom místě je dílem negativních entit. Metod je mnoho.

Už jsem tu psal: Zlých snů se zbavíte např. tak, že budete poslouchat/recitovat texty jako Maha Karunikacitta Dharani, Vajranakhi Dharani nebo Sitatapatra Dharani. Také je lze vytisknout, nebo raději ručně opsat, a umístit tam, kde spíte.

Další dháraní (stačí jednou pronést):
namo sarva buddhája
namo pratihata šásanati
tadjathá
óm kha kha kháhi kháhi
džvala džvala húm
tištha tištha phat phat sváhá
 
Empatka
10.07.21
14:55
Reg.18.2.21

Děkuji za odpověď. Co to znamená v překladu? To druhé povídání stavu říct jednou? Tam kde spíme nebo v každé místnosti nebo vždy před spaním? Budu u toho něco cítit nebo se bude něco dít? Naposledy mne to napadlo fyzicky i psychicky děkuji moc
 
Empatka
10.07.21
15:01
Reg.18.2.21

Jen pro info nevím jestli to neco znamená, ale jsem v práci a přečetla jsem si to nahlas(to co stačí říct jen 1x) aby jsem věděla zda to dobře vyslovuji a hned následně mnou projela studená voda od hlavy k patě a všude přejela tělem husí kůže dokonce i na obličeji a stále přetrvává... Sice jsem si samovolne vydechla úlevou ale teď se mírně tresu a je mi divně špatně a zima a stále mám husinu ... Co myslíte, souvisí to s tím? Děkuji
 
Empatka
10.07.21
15:08
Reg.18.2.21

A opravdu mi začíná být špatně, jsem nesvá, rozbolela mne hlava, je mi zima a pod hrudní kosti cítím tlak podobné jako když někdo něco mačká...
 
hns
10.07.21
15:50
Nereg.

IP: 78.80.105.*
Ta entita pocítila váš odpor a dala najevo svou nelibost. Bude se snažit vás odvrátit od obranných metod. Napište ten text na papír a umístěte doma. Nechte doma dokola přehrávat mantry či dháraní působící proti negativním entitám - ty, co jsem uvedl, nebo jiné. Na youttube jich najdete mnoho.
Kupte si kopál tmavý a vykuřujte jím byt. Vykoupejte se ve studené vodě a místo mýdla použijte sůl. A především zjistěte, Za jakých okolností to začalo. Pokud se to bude zhoršovat, budete potřebovat exorcistu. Nepoddávejte se ale strachu, to tu entitu posiluje.
 
hns
10.07.21
16:06
Nereg.

IP: 78.80.105.*
můj přibližný překlad (možná někde existuje lepší, nehledal jsem):

poklony všem buddhům
poklony těm, kteří přikazují zastavení (zla)
tak jest (samotná dháraní:)
óm: nejběžnější védská mantra s mnoha významy
kha: éter
džvala: planoucí
húm, phat: specifické mantry působící proti negativním vlivům na subtilní úrovni
tištha: setrvej, zůstaň
sváhá: slovo na konci manter vyjadřující jejich darování
 
Empatka
10.07.21
16:55
Reg.18.2.21

Moc děkuji za pomoc, určitě vše vyzkouším, snad toho exorcistů potřebovat nebudeme(pokud ano, poznám to podle zhoršeného stavu mého něco vše co se bude dít o doma předpokládám)?
Jinak pro info všude jsem hledala kde se dalo, ale bez úspěchu. Popis té věci jak vypadá(mám to natočené i na videu toho asi démona i bílé létající anomálie)... (když to teď píšu boda mne to všude do zad a drtí)
Je to malé jak mimino, plapolaji mu oči rudé jak oheň hýbe se to jako plamen a nad hlavou mu to taky plapola a měl šílený úsměv, nebylo vidět obrysy jen tyhle části/popis z videa
Dcera ve snu ho měla jako první asi dva měsíce každou noc a pronásledoval ji všude po bytě, šílené se usmíval a měl dlouhé prsty jak ostré kosy. Když ji chytil vždy ji zabil nebo vyhrožoval že zabije všechny
 
Empatka
17.07.21
00:09
Reg.18.2.21

Takže pro info, dva dny po sobě mi bylo blbě, někdo mě sledoval atd. Ale říkala jsem to i nahlas i u usínání 2 noci po sobě, že jsem silná, že jsem to nevolala, Nezvala, nechtěla atd. Spánek ok nic si nepamatuji a to si vždy pamatuju a můžu i sny navázat a rekapitulovat ještě ve snu, limbu... No nic...
Mám nový mobil a tak jsem zkoušela kameru, mám několik dnešných videí po sobě, od zapnutí až po vypnutí s ROJEM ANOMÁLII různých rychlosti a směru nonstop... Videa jsem s prosbou o radu a posouzení poslala dál a teď čekám... Není mi to jedno, je to divné a začínám si myslet že je to ve mně... Nebo že to litá že mně,ke mně,skrze mne... Mám při 3ti oko... Dlouho bylo ticho... Nevím...
 
hns
17.07.21
13:26
Nereg.

IP: 78.80.121.*
Takže zlepšení? Co z mých rad jste použila?
Entitám nahlas řekněte: "Nejste tu vítáni! Nemáte nade mnou žádnou moc!"
Říkala jste, že to nejprve obtěžovalo dceru. Z toho jsem vycházel, že nejde o haluze (tj. medicínská, ne exorcistická záležitost).
 
Empatka
19.07.21
22:33
Reg.18.2.21

Zdravím, dcera je z obliga naštěstí... Doma mi to vždy večer praská jak se to pohybuje a mám nezpocet videí kde to kumuluje,zhlukuje a když do toho zasahnu tak se to rozptýlí a pak znova začne vířit, létat atd... Doteď jsem nedostala od nikoho vyjádření i když jsem poslala spoustu důkazů... Myslím, že se to lepí na mě, protože to vnímám, ale já nechci... Sem pak vyčerpaná... z Vašich rád jsem použila nahlas ti mantru několikrát, ale spíš se to děje mně a nebo jsem tak blbá, že mi to nedá a prostě natacim a fotím a pak vše vidím... Vyčerpává mně to, ale nechci se tomu poddávat a budu si muset zakázat asi fotit a točit... Jinak nevím...
 
hns
20.07.21
07:42
Nereg.

IP: 78.80.121.*
Pokud to máte natočené, je to reálné.
Tím, že se na to nebudete soustředit, to ale nezmizí.
Je třeba si ujasnit, jak to začalo, jestli to chcete odstranit a pak aplikovat vhodné metody (uvedl jsem jen pár základních). Může to ovšem nějakou dobu trvat.
Toho exorcistu bych doporučil, aby to posoudil. Zde není bohužel prostor na rozsáhlejší komunikaci.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)