English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Lenka19
09.07.21
10:40
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý den, prosím o nahlédnutí... .. chci se zeptat jestli letos potkám známost na delší dobu, příp. kde.? A ještě takový dotaz zatím jen přemýšlím udělat si řidičák jenže si v tom moc nevěřím a také jsem tremista, co mi vychází? Udělala bych zkoušky a vše kolem? Lenka 19.1.1977 děkuji za odpověďi.
 
Poustevnice
11.07.21
11:43
Reg.17.7.21

Milá Lenko,
máte velmi pěkné karty, které říkají, že už během léta byste měla nějakého muže potkat, nespíše při letních aktivitách - chození venku, ježdění na kole, dovolené, apod. A že z toho bude oboustranná opětovaná láska.
Co se týče řidičáku, tak tady jsou karty skeptické - potvrzují vaši trému a vaši velikou - ale zbytečnou nedůvěru v sebe a své schopnosti. Přinejlepším to budou reparáty, dokud se neotrkáte, budou to nervy na pochodu, ale vezměte si to jako nejbližší úkol a ono to půjde.
 
Lenka19
11.07.21
11:52
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Děkuji moc a kouknete mi prosím ještě na práci? Mám nadále zůstat v této práci? Uvažovala jsem už i o změně,byla jsem na pohovoru a nevzali mě, protože bych musela dojizdet a nemám spojení a pracovní dobu mi upravit nechtějí. Mám se nadále pokoušet hledat nebo až pak když se prestehuji někam jinam?
A podle karet co to bude za muže?
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)