English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



lidvan
04.07.21
16:13
Reg.27.1.17

Dobrý den,od konce loňského srpna jsem sama, najdu příjemného muže pro trvalý vztah, je to už blízko? Zatím jsem měla vždy jen krátkodobé vztahy. Ludmila, 11.9.1965, děkuji
 
Poustevnice
08.07.21
17:04
Reg.17.7.21

Milá Ludmilo,
vyložila jsem na váš dotaz karty LeNormand, berte to jako náhled do konce roku.
Bohužel, asi vás zklamu, ale karty jasně ukazují, že opakujte stále stejnou chybu - možná máte stále neměnnou představu o vysněném muži, tu nejste schopná opustit, a tak se stále pohybujete ve stejných "vodách"... .Nehledáte stále stejný "ideál", který neexistuje, nesetkala jste s nějakým násilným mužem??? To na vís stále lpí, jako vzorek chování.
Jsem stejně stará jako vy, takže předpokládám, že v našich letech potkáváme buď vdovce, rozvedené, nebo svobodné - ty nebrat, svobodný muž v našich letech je prostě už pro partnerství "nepoužitelný"... ..
Ale nezoufejte, teď se to jeví, že do konce roku nic nebude, ale situace se může samozřejmě může změnit. Karty teď říkají toto.
Hlavu vzůhu a zkuste porovnat minulé partnery, jestli v tom není stejný "vzorec chování".
Přeji vám hodně štěstí a klidu.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)