Visit english version: Magizzle.com / Auf Deutsch MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 3.2.2023
Svátek slaví Blažej, zítra Jarmila.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 3.2.2023
Svátek slaví Blažej, zítra Jarmila.

Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Syn z budoucnosti?".
Jméno :

Zpráva:

Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Syn z budoucnosti?

Taira
25.02.21
14:26
Nereg.

IP: 46.29.224.*
Zdravím. Studuji ještě na střední škole a chtěla bych se s vámi podělit o zvláštní sen, který se mi v létě 2020 zdál. Ocitla jsem se v cizí v ložnici, byla tam velká postel a u rohu stál malý chlapec, který nechodil ještě ani do školy, aspoň to tak vypadalo. Měl velké černé oči, lehce snědou pleť, černé vlasy a neměl tričko. Vypadal hubeně a nevypadal moc dobře. Po celém těle měl modřiny a spáleniny, které měl hlavně na tváři, kvůli tomu mu na hlavě chyběly část jeho vlasů a měl tam jen velkou bouli. Klekla jsem si k tomu chlapci, který měl smutný výraz v obličeji. Pokládala jsem mu docela zvláštní otázky a on pořád jen přikyvoval nebo ukazoval.

Já:,,Kdd je tvoje matka?"
Chlapec: Ukázal na mě.
Já:,,Ty jsi z minulosti?"
Chlapec: Přikývl. (Což je divné, protože jsem se ho ve skutečnosti měla ptát na to, jestli je z budoucnosti. Ale takto malý chlapec asi nepozná rozdíl.)
Já: ,,Kdo ti to udělal?"
Chlapec: Ukázal na mě.
Já: ,,Ale byla to doufám nehoda?"
Chlapec: Přikývl
Já: Objala jsem chlapce a šeptala jsem mu do ucha. ,,Neboj, já se postarám o to, že to změním a zajistíme lepší budoucnost. Slibuji ti, že se ti to nestand, protože já na to dohlédnu a až přijde ten den, já budu připravená."
Chlapec se na mě poprvé usmál a já jsem běžela z místnosti, abych změnila minulost chlapce. Pořád jsem na něho myslela, ale průběh snu se najednou změnil.
Co to vlastně znamenalo? Myslíte, že ten chlapec byl můj syn z budoucnosti? Nebyl mi vůbec podobný, ale vždycky jsem si nějaké dítě chtěla také adoptovat.

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)