English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 7.5.2024
Svátek slaví Stanislav, zítra Státní svátek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 7.5.2024
Svátek slaví Stanislav, zítra Státní svátek.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Vanilla
17.10.20
14:27
Reg.17.1.19

Dobrý den, dnes se mi po dlouhé době ozval jeden můj kamarád a chci se zeptat jestli se to někdy rozvine ve vztah nebo zůstane pouze jako kamarád.
Je z dálky a jezdí pracovat do zahraničí. Jak to vidíte z jeho strany ke mně.? Hana 19.6.75 a Miloš 25.4.71 Děkuji za odpověď.
 
Poustevnice
17.10.20
20:09
Reg.17.7.21

Dobrý večer, Hano,
vyložila jsem 4 karty jak to má ON vůči vám.
Pán bude trošku tajnůstkář, možná něco před vámi tají, mě přijde, že nemá vypořádanou minulost, buď je ženatý, nebo se dlouze rozvádí. Zájem z jeho strany tu nějaký je, ale vláčí za sebou minulost, také vázne mezi vámi komunikace. Může toužit po návratu do vlasti, když pracuje v zahračí, ale zatím mu to smlouva/kontrakt neumožňuje. No, nevím, v blízné budoucnosti bude mít sám se sebou dost starostí, než myslet na lásku.
Ale to vůbec neznamená, že to máte vzdát. Čas ukáže, jestli se pánovi uvolní prostor pro vztah s vámi.
Zdraví P.
 
Vanilla
17.10.20
20:16
Reg.17.1.19

Děkuji moc za odpověď, co vím tak je min. 4roky rozvedený a žena s dcerou od něj odešla. A jezdí ven pracovat, aby ji vyplatil. Je to možné, že se s tím ještě vyrovnává. A myslíte, že bude mít co sám se sebou třeba ohledně zdraví? Myslím, že ohledně psychiky na tom není nejlépe.
 
Poustevnice
17.10.20
20:19
Reg.17.7.21

Je to možné, co píšete. Na zdraví a psychiku pro dalšího člověka nevykládám.
Dejte tomu čas, a když bude dobrá komunikace, tak to sama zjistíte.
P.
 
Vanilla
17.10.20
20:22
Reg.17.1.19

Děkuji moc.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)