Visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je čtvrtek, 1.10.2020
Svátek slaví Igor, zítra Olivie a Oliver.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 1.10.2020
Svátek slaví Igor, zítra Olivie a Oliver.
Fórum:

Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Konstantin...prosím jak to bude se mnou".
Upozornění: toto místo slouží pouze pro odpověď a komunikaci s daným uživatelem.
Chcete-li zavést nové téma, vytvořte prosím nové téma. Na dotazy jiných uživatelů nebude zodpovězeno.

Jméno :

Zpráva:

Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Konstantin...prosím jak to bude se mnou

kreta
15.05.20
05:11

Dobrý den, jak se bude dále vyvíjet moje situace? 20.09.1970. Jsem ve finanční krizi. Nevím jak se mi podaří vyhnout se exekuci, zda najdu adekvátní zaměstnání, abych mohla zase platit své závazky a nepřišla o bydlení. A jak bude vypadat situace mezi otcem mého syna 8.1.1956 a zda se mi podaří dostat syna opět do péče 13.5.2009 a jak bude vypadat můj vztah s mužem 15.8.1969.
Celkově by mne zajímalo, zda už zase budu šťastná po 4 letech hororu.

Děkuji

Konstantin
26.05.20
15:12

Jsem pracovne vytizen a proto odpoved potrva par dni.

Prosba
28.05.20
22:19

IP: 213.29.28.*
Pan Konstantin mohla by jsem vás poprosit 🙏ozval by jste se mi na email IvaGim@seznam .cz DĚKUJI vám Iva

Konstantin
01.06.20
04:08

Jsem človek v zamesnani a od rodini nedelam vešby na počkaní.promyslim si zda se ozvu ano?

Konstantin
01.06.20
04:14

V jednoduchem vykladu me vyslo nekolik peknych sprav a nekolik spatnych opravdu to chcete vedet?

Otázka
06.06.20
15:29

IP: 78.99.151.*
Konstantin pro koho je ta odpověď výše? Děkuji.

kreta
10.06.20
14:12

Dobrý den pane Konstatine... ..ráda bych znala Vaši předpověď a snad i radu, pokud ji vidíte... .nedaří se mi nic.
Ty špatné zprávy bych také ráda znala, ale snad z nich bude také cesta ven

Konstantin
07.07.20
02:50

kreta Dobre upozornuji ze se taky mohu mylit a ze uz jsem udelal i vezby co se nesplnili a doufam ze to je jedna znich.
Vychazi vam same spatnosti.Pokut jste o vase vysnene bydleni neprisla tak asi pridete.Je jen malicky sance na zachranu.
Prace neni a jentatk nebude budete muset prijimat malo placenou praci.Cele to mate az do konce roku naprt.Mate proste obdoby zlomu.Az a porad padate na dno.A bohuzel az teprve odedna se teprve odrazite.Mate tam velek stehovani a prichot muze but to bude partner zivotni nebo velky pomocnik zvasich problemu.Vas zivot se zmeni o 180 % ale az pristi rok.Ma rada zni vydrzet.Do 2 let budete jinde a zase zarit.Co se tika dluhu tak mnoho lidi vyhlasilo osobni bankrot a spokojene ziji ano musi vyjit z malo penez ale nikdo ponich nic nevymaha.

Osobne vam preji at se ma predpoved ve spatnem nesplni a pride zazrak.

Konstantin
07.07.20
02:52

Prosba Neboj te urcite se ozvu :-)

kreta
08.07.20
16:30

Dobrý den pane Konstantine, nevím, snad to bude jinak, každý jsme svého "štěstí" strůjce, ale zatím to vypadá, že jste se trefil... i když práce... včera jsem se radovala, tak třeba konečně... ..

Jen hodně "lejn" na mě napadalo, bydlení, práce, syn, ... .

kreta
09.07.20
13:41

Dobrý den pane Konstantine... ..

co syn? Je mi nadevše... .zatím mi po něm zůstala jen jizva na břiše

konstantin
16.07.20
02:45

IP: 176.98.110.*
Jako prvni se musi dat dohromady psichyka.Snadno se radi a jen tezce udela.Sym v uboucnu by mel byt uvas ale tet nic nevidim.Proste musite stat pevne na nohou.
konstantin7@centrum.cz Toto je muj imail a Ktery jsem zalozil na odpovedi vezbam.Pripadne se mohu pokusit poradit i na jake organyzace se obratit pokut to budu vedet.Nevim v jakem kraji bydlite.

kreta
17.07.20
20:25

Dobrý den pane Konstantine... ..

co syn? Je mi nadevše... .zatím mi po něm zůstala jen jizva na břiše

Konstantin
23.07.20
14:18

K získaní syna vám vychazí velké usilí a komplikovaná cesta

kreta
29.09.20
16:21

Dobrý den pane Konstantine,

velm i doufám, že se ve věštbě pletete, ale bohužel, zatím jsem v situaci, kdy se musím psychicky srovnat v situaci. Sehnat práci, abych mohla poplatit dluhy a udržet bydlení, jen tak mám šanci získat syna.
(když mi ho chlap před dvěma lety unesl z táborem vycházelo Vám, že mi ho vrátí a nejen Vám... .ale realita je jiná)

Udělala jsem teď jednu zásadní změnu... ..jak to vypadá s prací a bydlením tím stávajícím? Pokud se budu stěhovat, byla bych ráda, aby to bylo z vlastní vůle a za někým... .
a jak to vypadá mezi mnou 20.9.1970 a mužem 15.8.1969, případně mým ex. 8.1.1956

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)