English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



lidvan
05.02.20
13:22
Reg.27.1.17

Dobrý den, čeká mě hezký vztah, najdu brzy lásku? Bude to s Mirkem, se kterým se mám setkat osobně?Ludmila, 11.9.65
 
Kett
05.02.20
22:23
Reg.5.2.20

Ludmilo - zkuste polozit otazku jinak.

Treba: mam se setkat s potencialnim partnerem. Mam tomu prikladat vetsi vyznam? A kam by to vedlo?

Pak se da udelat vyklad CESTA a zjistite o co skutečně jde, o co prijdete, co ziskate a kam to vede.

Pokud souhlasite, zitra vam vyklad napisu?
 
lidvan
06.02.20
09:16
Reg.27.1.17

Ano, děkuji, chci se zeptat, jaká bude naše společná cesta, jestli vybudujeme trvalý vztah. Děkuji
 
Kett
06.02.20
11:06
Reg.5.2.20

Situace: 6 poharu
Co se nestane: 9 mecu
Co se stane: 9 holi
Kam to vede 10 mecu

Vyklad: jste v situaci, kdy se citite zrazena a drzite si odstup od okoli. Pokud ve vztahu vytrvate, snizi se pravdepodobne tlak z okoli, kteremu jste vystavena. Ziskate tim vztahem prilezitost ke zmend v kazdodenni sedi, budete mit prilezitost si zkusit veci ktere jste keste nezkusila. Poznate lidi, kteri vam pomohou a podrzi vas.
Bohuzel posledni karta nenaznacuje, ze by tento vztah mel byt trvaly, ale da vam prilezitost poznat nove oblasti zivota - s jejichz pomoci zrejme nakonec partaka najdete.

Je tu ale jina moznost vykladu vztahu mezi prvni a posledni kartou. Pokud se neustale trapite s tim co bylo (6poharu) pak by vam tento vztah mohl stat tim bodem, kdy stare bude zapomenuto a nove bude mit sanci uspet. Vasi situaci neznam - takze si vyberte.
Ja bych do toho sla s umyslem hledani kamarada na pokec a videla bych casem, ktery vyklad je pravdepodobnejsi.
Hlavne si ujasnete, jestli mate vyreseny to stary a dost prostoru pro novy.
 
lidvan
06.02.20
22:17
Reg.27.1.17

Moc děkuji za výklad. Minulost mě netrápí, jsem šťastná a v pohodě, jen bych chtěla novým vztahem obohatit život. Děkuji
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)