English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nikoho nepotkáváme jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Má mysl je soustředěná a produktivní. ”


Myšlenky moudrých

G. B. Shaw

Jediný člověk, který se chová rozumně, je můj krejčí. Bere mi znovu míru pokaždé, když k němu příjdu. Jiní lidé však mají stále mou starou míru a myslí si, že se bude stále na mě hodit.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Velký černý pavouk..vlastně dva.".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Velký černý pavouk..vlastně dva.

Nika
20.08.19
09:54
Reg.17.4.24

Dobrý den, taky se vám určitě zdál sen, ve kterém měl hlavní roli pavouk. Není to poprvé co se mi o nich zdálo..ale tentokrát byli dva. Byli velký asi jako moje dlaň, byli černí..a ať jsem šla kam jsem chtěla vždycky tam byli..někde v rohu. Oba dva, vedle sebe. Až ke konci snu stáli přímo přede mnou..ale nehýbali se. Když mě uslyšela mamka jak křičím vzala vařečku a zabila je..teda myslím. Vím, že velkej a černej pavouk může předpovídat něco špatného..ale oni byli velký opravdu jako moje dlaň a dva. Mám teď docela strach..Poslední dobou se mi nezdají moc hezký sny.
Netušíte co to může znamenat? Zdálo se vám něco podobného? A jak to ve skutečnosti dopadlo?
Děkuji za vaše odpovědi. (Prosím omluvte mé případné pravopisné chyby.)
 
Gama
21.08.19
16:38
Reg.4.1.18



Víš moje milá pavouka spojila se zlem jen cirkevní nauka.Ale není to tak.
Tvůj sen tě jen nabádá k tomu,uspořádat některé záležitosti které čekají na
vyřízení.Prostě jen velký úklid sami v sobě a našem okolí.Pro nás je pavouk
bytostí paměti.Pravděpodobně ti s tím bude pomáhat mamka.Pokud chodíš do
školy tak třeba ti schází některé pomůcky,atd.Prostě buď v poho.
 
Nika
21.08.19
23:09
Reg.17.4.24

Děkuji za odpověď, už dlouho si myslím, že pavouci jsou zlo..teda ve snech, když to tedy tak není..zas tak blbej pocit z toho asi opravdu mít nemusím..letos mě čeká maturita a nástup do práce..jestli mě tyhle věci dost stresují, to ano..že bych kvůli tomu měla tak děsivej sen?
 
Gama
23.08.19
16:25
Reg.4.1.18


Někdy si hold myslíme že to tak není ale opak je někdy pravda.Přeci jenom je to změna ve tvém životě,ke které máš i svá očekávání.Přeji hodně štěstí a držím pěsti aby bylo hodně štěstí.Drž se.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)