English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Seneca

Život je dlouhý dost, když víš, jak ho prožít. Život měříme skutky a ne časem.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Moc prosím o odpověď-vztah s otcem mých dětí".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Moc prosím o odpověď-vztah s otcem mých dětí

Laďka
12.04.19
11:00
Nereg.

IP: 18.85.192.*
Moc prosím o odpověď,jak se bude vyvíjet vztah s mým ex a otcem mých dětí,jednak ve vztahu otce k dětem,jednak nás dvou.Přestože nás opustil bezdůvodně on (utekl od problémů,když jsem byla v porodnici s nejmladším),vyčítá to mně a i po 2 letech se mnou není schopný normálně komunikovat.Co je horší,úplně ignoruje naše děti,dělá jak kdyby neexistovaly,úplně je ignoruje. Nutí mne,ať se k němu vrátím,což nejde vzhledem k té hrůze, co provedl,proto mi to vrací přes děti.Moc prosím,najde si ještě někdy k našim dětem cestu a bude se k nim chovat jako normální táta?A jak se vyvine vztah mezi námi dvěma? A jestli mohu ještě -maximálně mně zdeptal,dostanu se ještě z toho a budu schopná zase věřit mužům a nebát se,že každý je takový psychopat?Moc děkuju za odpověď.Laďka
 
Sokol
25.11.19
06:09
Reg.25.12.20

Ahoj Vlaďko. Od vložení Tvojí ,,Prosby o odpověď" již uplynulo hodně vody. Změnilo se od té doby něco? Je ještě problém aktuální?
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)