English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Lansky

Bonus krásy: Je lepší být krásná než chytrá, protože průměrný muž lépe vidí, než myslí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Michaela88
09.04.19
20:11
Reg.24.11.16

Dobrý večer chtěla jsem se Vás zeptat jestli by jste mi neřekl jak to bude dál mezi mnou a mou sestrou? Já Michaela 6.12.1988 sestra Věra 4.1.1979 děkuji moc.
 
Koník
10.04.19
13:46
Reg.7.6.18

Dobrý den, u vás dvou je problém v tom, že vy ji vnímáte jako tu která má důležité a hlavní slovo, a vlastně by vám to nevadilo, jenže to by mezi vámi nesmělo být napětí Mars Slunce, momentálně je tam navíc napětí Venus Mars, máte tendence bouřit se,nesouhlasit, protestovat, nativně však máte mnoho pěkných aspektů a dokonce i Neptun na Slunci, což dává city a emoce, Uran jeden také aktivní, což znamená, osvobodit se od napětí a hádek, uvolnit se, a bude to dobré, za dva dny konci napětí Mars Venuše a přijde uvolnění.
 
Michaela88
10.04.19
15:19
Reg.24.11.16

Děkuji za odpověď, ještě mě sestra poprosila zda bych se nezeptala a ní a na její dceru jaký to mrzí sebou budou mít ona Věra 4.1.1979 její dcera Tereza 26.1.2007 děkuji
 
Koník
10.04.19
16:43
Reg.7.6.18

Dobrý den, je tam energie Slunce Mars, tedy nějaký druh nasazení a spolupráce kdy Slunce navíc dělá trigon na Lunu, což je klasický aspekt Matka dcera, ovšem Mars je v napětí s Lunou, a Venuše jsou úplně v neshodě, což znamená, nevyhnou se hádky, spory plus každá z nich má úplně jiné hodnoty a představy, což je opět klasika Matka Dcera, je tu ale dobrý aspekt Slunce Uran, což vždy u vás nakonec podpoří přátelství a porozumění.
 
Michaela88
10.04.19
19:54
Reg.24.11.16

Děkuji mockrát to sedí prý úplně přesně, ještě se Vás mám. Zeptat zda si sestra najde letos nějakého muže? Zdá ano bude vše ok?
 
Koník
10.04.19
21:49
Reg.7.6.18

Dobrý den, velká energie k nalezení partnera bude koncem Června, proběhne komunikace, i hlubší pouto.
 
Michaela88
12.04.19
19:01
Reg.24.11.16

Dobrý den pane koniku prosím vás mohl by jste se kouknout na mě a na mého manžela, jak to bude snama dal? Michaela 6.12.1988 a Libor 29.10.1983
 
Koník
13.04.19
15:29
Reg.7.6.18

Dobrý den, zítra se na vše podívám, špatně se dnes dostávám na internet, tak se omlouvam
 
Michaela88
14.04.19
12:18
Reg.24.11.16

Dekuji
 

Michaela88
17.04.19
22:03
Reg.24.11.16

... .
 
Koník
30.04.19
07:33
Reg.7.6.18

Dobrý den, je tam mnoho napětí, ale zároveň harmonie, Slunce Luna ve velmi dobrých aspektech.Saturn vám dává stabilitu, pozor na plutonický charakter typu manipulace.povrchnost hrozí z vaší strany.
 
Michaela88
08.05.19
11:07
Reg.24.11.16

Dobrý den děkuji za odpověď, ještě bych se ráda zeptala, začala jsme dělat autoskolu mám z toho ale strach ze to nezvladnu, chtěla jsem se zeptat jak to dopadne.?dekuji za odpověď
 
Koník
08.05.19
13:38
Reg.7.6.18

Dobrý den, Uran máte v trigonu na Saturn a širším orbisu na své nativní postavení, což v podstatě značí úspěch v této oblasti.
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)