Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je neděle, 9.8.2020
Svátek slaví Roman, zítra Vavřinec.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 9.8.2020
Svátek slaví Roman, zítra Vavřinec.
Fórum:Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Sen o mrtvé mamince08.08.20 / ka v Sny
Sen o muži do kterého jsem zamilovaná08.08.20 / Dajda v Sny
Sny o mrtvém psovi07.08.20 / Janicka.dvorakova9@seznam.cz v Sny
Sen o muži do kterého jsem zamilovaná06.08.20 / Dajda v SnyŽivot je jako luk a šíp. Když tě něco stahuje dozadu, znamená to, že se tě život chystá vystřelit vstříc něčemu báječnému!
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Budu přitahovat pouze osoby s dobrými úmysly. ”


Myšlenky moudrých

Schiller

Když něco nenávidím, ochuzuji se o něco, když miluji, jsem bohatší o to, co miluji.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!

Odwiedź tę stronę w języku polskim: Mojeczary.pl!

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Jiný dotaz-psychické bloky".
Upozornění: toto místo slouží pouze pro odpověď a komunikaci s daným uživatelem.
Chcete-li zavést nové téma, vytvořte prosím nové téma. Na dotazy jiných uživatelů nebude zodpovězeno.

Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Jiný dotaz-psychické bloky

Carcoolka
12.03.19
04:13

IP: 89.24.50.*
Dobrý den, cítím, a pár kartářek mi napsalo, že mám psychický blok (mám ho hlavně ohledně lidí,přátel, vždy z nich dostanu úzkost, začnu se chovat nepřirozeně, jako kdyby mě přetlačili svojí energií, u mnohých mám chvilku pocit lásky, potom najednou zneužití, odpor, až nenávist, před větší skupinkou lidí, hlavně mladších mužů nemůžu vůbec mluvit,cítím se hlavně furt hrozně trapně , že cokoliv co řeknu je trapné, blbé a td... byla jsem u psychiatra, předepsal mi léky, ale ty brát nechci, a nedělají mi dobře, je to diagnostikováno jako sociální fobie, ale myslím, že to je zakořeněno hluboko, a prášky to nevyřeší... Proto prosím někoho, kdo má zkušenost, nebo by věděl, jak to vyléčit o radu, co třeba dělat, jak to léčit a tak... Předem moc děkuji.
 
t.mro
12.03.19
11:26

Dobrý den,

strachy a bloky si můžete nést i z minulého života.
Já osobně jsem zatím s tímto u lékaře nebyla a jsem toho názoru, že pokud je to zvládnutelné, tak raději k doktorovi nechodit, jelikož ten nevyřeší příčinu, ale vidíte sama, že Vám dal tabletky, takže Vás chce lidově řečeno oblbnout, ale tím problémy teprve začínají.
Já bych Vám poradila terapii tzv. šokem. To znamená, že to, čeho se bojíte, tak si do svého života vpustit a pracovat na tom, pracovat se svými strachy, odůvodnit si je, proč se bojím, vyhledávat skupiny mladších mužů a mluvit před nimi, tím se zbavíte efektivně strachu. Ze začátku to nepůjde vůbec, to mi věřte, ale já sama mám s tímto dobré zkušenosti.
Důležité je nebýt na sebe přísná, ale se svými strachy bojovat a nebýt oběť svých emocí, ale zkusit si říct, proč mám takovou emoci, co mi taková emoce chce říct.
Pokud máte k některým lidem odpor nebo naopak lásku, myslím, že každý z nás ve zdravé míře v životě někoho "moc nemusí", anebo má ho zase více rád. Může to opět souviset buď s minulým životem anebo s vnitřním nastavení, vlastně všechno pramení z našeho vnitřní nastavení a postoje, nebo alespoň já to tak vnímám, co jsem na sobě za ta léta vypozorovala, že i nemoce si sami tvoříme svými negativními nezpracovanými emocemi …

Centrum emocí je na pupíku, takže druhá čakra. Mohu Vám doporučit zkusit očistné tělové svíčky. To Vám opravdu doporučím, protože já jsem se za dvě léta řádně očistila, spustil se ve mě očistný proces, který byl velmi bolestný, ale dnes jsem za něj ráda, jelikož mám život podstatně na jiné dimenzi, než tomu bylo předtím …

Zatím se mějte krásně a držím Vám palečky.
Mějte sama se sebou trpělivost, protože každý musíme čelit strachům a blokům a je dobré s nimi bojovat a nezakopávat negativní emoce, jelikož se stejně časem vyrojí na povrch a v mnohem větší a horší míře.


 Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)