English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Honoré de Balzac

Láska dává všechno, ale jen milencům. Po svatbě potřebují více než klenbu nebes a koberec lásky.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Vlastní představivost nebo realita?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Vlastní představivost nebo realita?

Katey
28.08.18
23:45
Nereg.

IP: 46.13.153.*
Dobrý den,
sama nevím, proč sem píšu, ale skoro před rokem se stalo něco, co se mi doteď motá hlavou. Obyčejný den, jen jsem měla už od rána divný pocit, přes dopoledne se gradoval a když jsem odpoledne šla po ulici, zdálo se mi, že většina lidí, co kolem mě prošla na ulici na mě promluvila. Takhle když to píšu, tak mi to zní strašně sebestředně, ale snad za každým jsem se musela pomalu otočit. Jednoho muže jsem slyšela promluvit, nepěknou větu mým směrem, ale šel jako by se nic nedělo. Skoro jako bych slyšela co si on a několik dalších lidí ten den myslí.. Říkala jsem si, jak mi šplouchá na maják, protože se mi to nikdy předtím ani potom nestalo, ale pořád na ten den vzpomínám. Hlavně na ten stísňující pocit v hrudi... Potřebuju poradit.. Myslíte, že to mohlo něco znamenat? Špatné rozpoložení? Krátkodobě mi na jeden den hráblo? Děkuju za jakékoliv odpovědi, i jestli napíšete, že jsem narušená :)
 
petr54
31.08.18
09:44
Reg. před 2016

Dobrý den, jediné co Vám mohu doporučit je následující - přestaňte se zaobírat minulostí, pak v ní zůstáváte viset a zavíráte si tím budoucnost a přešlapujete na místě. A snažte se zbavit strachu, ten má vždy velké oči, napáchal už mnoho škod. Často dovede i s komára udělat velblouda.
Zdravím
Petr
 
Lumpino
04.09.18
18:21
Reg. před 2016

Může to být nějaké špatné duševní rozpoložení. Může to být i náznak rozvoje duchovních sil. To takhle jeden nepozná. Zkus meditační techniky a uvidíš.
Zadej si do gůgle hesla jako meditace, Trátak a tak podobně.
V každém případě je dobré takové stavy dokázat ovládat. Pokud to člověk dokáže ovládnout, je mu to velmi ku pomoci. Pokud to neovládne, může skončit na psychiatrii.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)