English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



zorina
26.07.18
07:39
Reg. před 2016

Dobrý den,
někde jsem četla v souvislosti se zatměním měsíce, že není dobré ho pozorovat venku ale raději z domu. Prý budou proudit negativní energie, které by mohly ovlinit život na dlouho dopředu. Měla jsem v plánu přespat s dětmi ve stanu a přitom pozorovat zatmění, teď jsem ale na vážkách.
Děkuji moc za váši odpověď
 
Koník
26.07.18
08:41
Reg.7.6.18

Dobrý den, vůbec se nebojte pozorovat zatmění Měsíce venku, úplně vyřaďte z mysli vnímání negativní energie, ale naopak vnimejte radostně tu sílu prostoru a pozitivní energii, která vám bude procházet, přišla by jste o velice krásné a intenzivní pocity, kdy navíc dochází k vibraci a napojení,což vás očistí a posune na vyšší úroveň.
 
zorina
26.07.18
08:56
Reg. před 2016

Děkuji mockrát a pěkný den
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)