English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Cocteau

Móda je to, co vychází z módy.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Znamení".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Znamení

Lalule
20.06.18
17:55
Reg.25.3.18

Trochu nevím do které rubriky tento dotaz patří, tak mě když tak nasměrujte jinam. Chtěla bych se zeptat jestli se tu někdo zabývá andělskými znameni. Zajímám se o to a hlavně si jich všímám až teď posledních pár měsíců a trochu si nevím rady jak si některé vyložit. Neznáte někoho, nějakou knihu, odkaz prostě cokoliv kde bych o tom zjistila víc, jakým způsobem si tato znamení vykládat? Nebo je to jen čistě na pocitech? Bojím se trochu, že si to vykládám tak jak chci aby to bylo a uniká mi ta pravá podstata věci.Děkuji
 
Gama
29.06.18
23:33
Reg.4.1.18

V jakém smyslu andělskými ?
 
Aura
01.07.18
08:26
Reg.30.6.18

Probouzela jsem se v určitý čas, ale to je už pryč, teď hodně všímám čísla procházejících aut. Při 444 vím,že mě čekají překážky, ty vidím nejčastěji,i sedmičky, ale to nevím co znamená, při 666 je nablízku můj ex, nebo jeho žena, ale jestli to tak opravdu funguje, nevím, ale pokaždé je to tak a to mě přesvědčilo, že na tom něco bude.Ne jen na autě, ale třeba i v TV, nebo časopisech. Při 444 jsem vždy naštvaná, co zase přijde.Poradíte mi
 
Gama
02.07.18
14:41
Reg.4.1.18

Zdravím moje milá,číslo 444 je soustředěné vnímání vaší osoby anděly ale chce to vnímat .Pro nás je toto číslo něco jako linka do nebe.Čekají na vaše přání i starosti tak se nebojte projevit své trápení oni poslouchají.Číslo 666 je číslem poselství o nevyrovnanosti vaší duše a soustředění se na hmotný svět.Máte ho spojeno se svým ex a jeho novou partnerkou.Proto je nutné dělit své myšlenky rovnoměrně mezi nebe a zemi dle náležitosti bohům,čili co komu patří.Protože číslo 666 je také číslem ďábla.Číslo 777 které jste také vnímala jak jste napsala je číslo spojené se zázraky.Proto jestli v dnešní době chcete,dejte se do práce máte požehnání od samotného trůnu.Hodně štěstí.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)