For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 16.8.2022
Svátek slaví Jáchym, zítra Petra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 16.8.2022
Svátek slaví Jáchym, zítra Petra.Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...
Lunární den
Připravte se na svůj osud díky energii lunárního dne.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Zjevení".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Zjevení

René71
15.06.18
12:14
Reg.14.6.18

Dobrý den všem, dělá mi starosti syn 9 let. Jako malý chlapec viděl sedět na skříni černého pána v kápi. Nebál se ho.
Poslední cca půlrok je velmi zamyšlený a jednou mi na otázku na co myslíš dokonce odpověděl ; Nad životem jakou má cenu ; což mě hodně vyděsilo.
Je nějaké propojení s jeho zážitkem- mužem v černém?
Co s tím?
Děkuji všem za odpověď a radu. René
 
Gama
15.06.18
16:13
Reg.4.1.18

Zdravím ,víte děti jsou citlivé na změny.To znamená že mohou vidět to co dospělý ne .Když se nad tím zamyslíte určitě si uvědomíte že máte třeba podobný zážitek i vi jako dítě.První příznak para vnímání prodělá dítě mezi čtvrtým až šestým rokem života.Abychom mohli určit kdo byl přichozí muž v černém museli bychom vědět o tom setkání více.Tyto schopnosti mají všechny děti jen některé o nich mluví,během dětství buď úpně zmizí nebo se rozvinou.Je dobré s dítětem o těchto věcech mluvit a dávat na jeho otázky pravdivou odpověď.Pokud přemýšlí o ceně života bylo by dobré si o tom popovídat a dát informace,je možné že ona bytost je průvodcem vašeho syna a vrací se.S touto odlišností se dá žít,jen se musí umět s těmito informacemi pracovat.Já viděla svého prvního ducha ve čtyřech letech,žiji normální život s rodinou a je mi již přes půl století.U mne se daná schpnost rozvinula a dnes v této oblasti pomáhám těmto bytostem se navrátit.Dávejte svému synkovi záštitu a ochranu a on si stím poradí.Přeji vám trpělivost a štěstí.
 
René71
25.06.18
17:28
Reg.14.6.18

Dobrý den, moc Vám děkuji za odpověď. Byl malý, takže jsem ho uklidnila, ale tak úplně mi ho popsat nedovedl. Jen, že seděl na skříni a jak vypadal. Nebál se ho. Jeho citlivost je dost velká a rozhodí ho i nemoc v rodině aniž by o ní věděl.
Jste moc hodná a laskavá děkuji René
 
Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)