English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nikoho nepotkáváme jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Má mysl je soustředěná a produktivní. ”


Myšlenky moudrých

Sadí

Odloučení působí na lásku jako vítr na oheň: malý uhasí, velký rozdmýchává.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Komplikované těhotenství, bývalý expřítel a nyni".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Komplikované těhotenství, bývalý expřítel a nyni

Beruska
19.08.17
18:20
Nereg.

IP: 37.48.35.*
Potřebovala bych poradit. Zdál se mi sen z prostředí ve kterém se pohybují. Poslední měsíc se mi každou noc zda živý sen a až teď dnešní mi zůstal v paměti a pamatuji si ho. Pohybovala jsem se v prostředí v kterém se pohybují a pohybovala jsem se. Měla jsem vážný vztah dlouhodobý ale už je tomu rok co skončil a nyní mam půl roku přítele se kterým sem šťastná. Avšak tento sen se tykal komplikovaneho těhotenství při kterém jsem byla hospitalizovana do nemocnice. Cítila jsem šílené bolesti a byl tam se mnou přítel. Se najednou se do mého snu vložil ex přítel a vyjadřoval mi v tom snu stále city ke mě. Ale stále jsem byla šťastná s mým nynějším přítelem. Měla jsem v tom snu malé bříško a věděla jsem ze mam jakoby před termínem cca měsíc. A potom když přišel za mnou do nemocnice můj ex a sáhl mi na bříško tak mi z ničeho nic na rostlo a hned odešel. Potom když mě pustili z nemocnice tak jsme chodili a jezdili tak různé po venku a já se pyšnila bříškem. Mohli byste mi poradit co by to mohlo znamenat? Byla jsem ráno po tom snu úplně vyčerpána a jako bych celou noc Nespala a byla jsem i zklamaná ze važme nejsem v očekávání. Dekuji.
 
Dracizena
11.09.17
17:27
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Beruško... na nás mají vliv lidé ze svého okolí a na Tebe má energetická vliv bývalý partner, respektive, jeho duševní enegie /Anděl+ Duch/... zeptej se ho, jestli se mu nezjevují nějaké bytosti, jestli ano, napiš mi na meil/... Bývalý přítel, jeho energetické pole je magické, silové... Modli se za něj, ať se zbavíš jeho energií, které tě brzdí... jsem seznam.cz
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)