English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Wilde

Muži se žení proto, že jsou unaveni. Ženy proto, že jsou zvědavé. Všichni jsou zklamáni.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Už asi blázním".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Už asi blázním

Katy.luka
28.11.16
14:45
Reg.19.10.16

Dobrý den. Před dvěma dny se mi zdál úplně šílený sen. Nejdříve jsem měla společnou koupel se svým bývalým přítelem. Pěkně jsme si povídali, ale to není pointa. Hned na to jsem v kuchyni pod stolem slyšela šramot. Podívala jsem se a odchytla do papírového ubrousku krásně světle modré zvířátko s dlouhým ocasem. Nevím, co to bylo zač. Nejdříve se bránilo a já ho chtěla do něčeho dát. Pak se mi schoulilo pod paží a já se ho ptala, jestli neuteče. Odpovědělo, že neuteče, že se mnou zůstane, dokud zase nebudu šťastná a pak odejde. Nerozumím tomu. Vysvětlíte prosím někdo, nebo jsem už opravdu totální cvok. Děkuji
 
Katy.luka
28.11.16
14:51
Reg.19.10.16

A vlastně vím i jeho jméno. Fotov, nechápu. To slovo jsem nikdy neslyšela a nikde nenašla.
 
Dracizena
30.11.16
23:21
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Katy... andělé se umí snově ukazovat v různých tvarech, i zvířátkách. přišel k Tobě Anděl aurický, ze světle modré dimenze a pěstuje Ti v aurickém poli tuto barvu, jako mělo to zvířátko... a dokud tu barvu nevyjasní, aby zářila, tak ten Anděl od Tebe neodejde... ale Ty mu pomoz, aby Ti předal svůj duchovní Dar... zní to jako pohádka, ale já podobnou pohádku prožila a Dar od svého Anděla používám stále a mnoho let... Jdi v mých šlápějích, nic jiného Ti ani nezbývá... je to Tvůj duchovní směr a začni vnímat svou auru, jako bledě modrou... ona i léčí...
 
Katy.luka
01.12.16
12:01
Reg.19.10.16

Ze srdce děkuji. Tak moc si přeji a snažím se být zase šťastná, ale vyskytují se nové a nové překážky. Už i zdravotní. Bojuji, nevzdám to.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)