English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Zvláštní sen".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Zvláštní sen

kaciiii
07.07.16
17:26
Reg. před 2016

Dobrý den, chtěla bych se optat na zvláštní sen co měl můj přítel. Zdálo se mu, že leží a začalo mu pískat v uších a následně na to se mu že se mu začínají vznášet nohy a začíná celkově levitovat. Nevíte náhodou co by to mohlo znamenat ? Děkuji
 
Dracizena
09.07.16
00:07
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Ufouni si s ním hrají... ať se naučí modlit... ať jen ámenuje a před spaním... něčím nezdravým plní své tělo... musí dělat změny, nebo ho to bude ničit a do hloubky... Tělo není jeho. My lidé jsme jen nosiči nesčetných buněk, které jsou světy mimozemšťanů... Říkáš, že blbost? kdo má v hlavě ztrouchnivělou nemocnou energii, ten si po přečtení řekne blbost... Kdo tam má moudrost, ten půjde dál za věděním, až mimosmyslovým...
 
kaciiii
12.07.16
14:46
Reg. před 2016

Moc Vám děkuji za odpověď :) jste moc hodná
 
mamkaJarka
13.07.16
19:03
Nereg.

IP: 193.17.251.*
Dobrý den, mé dceři se zdál 2x sen,ve kterém potkala samu sebe ale jako menší holčičku.Může mi někdo vysvětlit význam?Děkuji:-).
 
Dracizena
15.07.16
14:16
Nereg.

IP: 86.49.183.*
měla by se začít zajímat o duchovní dimenze... Ať sleduje své sny nadále a zapisuje si je, i s datem... jednou pochopí více...
 
Nikolette1997
25.07.16
11:25
Reg.25.7.16

asi před 3 týdny kdy nám skoro u baráku kvetl strom který mi strašně zapáchal. dnes jsem měla sen a v tom snu jsem cítila ten strašný zápach. je to vůbec možné?
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)