English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Gide

Toliko v samotě zjeví se mi občas podstatné a tu dospívám k jisté hluboké kontinuitě.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Nejvhodnější čas pro rituál".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Nejvhodnější čas pro rituál

Hranostajsamice
29.01.16
14:12
Nereg.

IP: 109.81.209.*
Hezký den, potřebovala bych provést rituál na dobrý výsledek pro mého tátu u soudu a aby všechny problémy s tím spojené už pominuly. Mám tento rituál provádět za ubývajícího měsíce nebo kdy je vhodná doba? Našla jsem si, že bych měla zapálit bílou svíčku, napsat na papír přání, požádat o pomoc a pak papír spálit. A co mám udělat s popelem? Moc zkušeností s rituálem nemám, ale věřím na jejich účinnost a chci tatínkovi pomoct. Mohl by mi, prosím, někdo poradit?
 
Lumpino
31.01.16
06:46
Reg. před 2016

V tom případě je myslím nejlepší když měsíc ubývá. Tedy od úplňku do novu.
 
Hranostajsamice
03.02.16
13:57
Nereg.

IP: 109.81.209.*
Děkuji
 
marmeláda
03.02.16
14:28
Reg. před 2016

Hranostaj když tak si vygoogli čarování s měsícem tam se dozvíš víc.Ale myslím že to funguje musíš tomu věřit.
 
brcko
05.02.16
11:23
Reg.4.2.16

dobry den potrebovala bi som spravit ritual na milenca som vydata ale som sa smilencom velmi poskriepila mojou vinou a neviem ako to mam napravit velmi bi som to chcela dat do starych kolaji aby sa mi znova ozval a aby to medzi nami znova klapalo ako to bolo pred tym velmi mi chyba stale myslim na neho sniva sa mi s nim a viem ze aj jeho to mrzi ale on to nedava tak na javo ako ja a ma zvlastnu povahu prosim pomoste nam ak sa to da a hlavne mne dakujem a verim Vam
 
yourheartwillburn
17.05.19
22:33
Nereg.

IP: 109.81.212.*
dobry den chci se stat demonem nebo nejakou zlou bytosti mam psychicke poruchy a nechci je dal trpet.. ale tak to stejne asi nikdo nepochopi. chtela bych vas pozadat jestli byste mi napsali nejake ritualy rady atd.. nejradsi bych byla kdybyste mi to poslali na email.
na internetu jsem cetla ze mam zapalit kriz a uhasiit ho slanou vodou.. ale nevim jaky kriz a pak co mam udelat s popelem. utrhla jsem vetve ze kterych jsem orezala kuru a svazala je dohromady a pak jsem udelala dalsi kriz ktery je z cinskych hulek ovazany takovou tou plastovou veci ktera kdyz se utahne nejde poztahnout nazpatek.. Prosim poradte mi *32
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)