English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Nehledejte štěstí, buďte jeho zdrojem.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mému štěstí a bohatství nebude už nic stát v cestě. ”


Myšlenky moudrých

Lansky

Za každým úspěšným mužem je překvapená tchyně. Za každým úspěšným mužem je žena, kterou ignoruje. Opak Za každou úspěšnou ženou je muž s komplexem méněcennosti.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Zvlastni sen ".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Zvlastni sen

Gilraen
05.10.15
12:30
Reg. před 2016

Dobrý, den dnes se mi zdál ráno sen, který nemůžu pochopit...
Ocitla jsem se v chudé zemi v rutinách neznámého města. Bylo zde horko a sucho a vsude byl prach a ruiny z domů. V celém snu mě po boku doprovázela moje fenka.
Další zvlášností bylo, ze jsem nebyla zena, ale muž a měla jsem na sobě červenou bundu, která vzhledem k moji situaci ve snu musela poutat pozornost.
Já utíkala se svým psem přes město a cestou jsem zabijela pistolí ozbrojený protivniky(pravdepodobne teroristy), kteri stáli zleva a zprava nademnou.
Najednou jsem v ukrytu uviděla holcicku v jednom z domů za oknem a vedela jsem, ze tu holcicku už jsem někdy viděla, ale z realneho zivota ji neznam. Věděla jsem ze ta holčička by chtěla zamnou utikat, ale já ji preventivne odhanela tím, ze jsem mavala rukou, aby se nepriblizovala, protoze to tady bylo velmi nebezpecne.
Chtěla jsem dal pokracovat, ale zjistila jsem, ze uz u sebe nemám munici a tak jsem chtela utéct a schovat se. Utíkala jsem až jsme se se psem dostali ke krasnemu listnatemu lesu.
Pes utíkal predemnou a já ho nasledovala, až me dovedl k mlademu muzi, ktereho když jsem uviděla ve snu , tak se mi strašně ulevilo. Ani tohoto muze neznam z reálného zivota. Ale ve snu to byl můj stary pritel, se kterým jsem se zase shledala a byla to nahoda a me se strasne ulevilo. Okolo něj byli i další lide. Po shledáni jsem se probudila.
Mohl by mi prosím někdo pomoci s pochopenim tohoto snu blize?
 
Dracizena
05.10.15
18:26
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Sen Ti nastínil minulý život, kdy jsi byl-a oblečen do červeného vojenského kabátu... Zajímej se o tuto válečnou dobu, žila jsi v ní, jako muž a Anděl snový Ti snově poví více, až bude ten správný čas...
 
Gilraen
05.10.15
19:14
Reg. před 2016

Děkuji moc za výklad Dračí ženo :)))
 
Gilraen
05.10.15
19:48
Reg. před 2016

Ještě bych se chtěla poprosit o výklad snu mého přítele, kterému se zdál tento sen stejnou noc jako tent výše..
Příteli se zdálo, že jsem před ním stála já a stejná moje kopie a on musel zastřelit jednu z nás. Už si ale nevzpomíná, jestli zastřelil mě nebo tu mou kopii..
Co to může značit? Předem děkuji za odpověď. :))
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)