English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je sobota, 10.6.2023
Svátek slaví Gita, zítra Bruno.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 10.6.2023
Svátek slaví Gita, zítra Bruno.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Hana a Sergio".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Hana a Sergio

Honey004
31.07.15
15:00
Nereg.

IP: 151.68.182.*
Dobrý den,

obracím se na vás s prosbou, co dělat v případě, že si nesu karmický kříž ve vztahu a jak z toho ven, obírá mne to o energii, ale nemohu na něj zapomenout. Já Hana nar. 04/02/1979 v Novém Jičíně a on Sergio nar. 21/04/1974 v Biella Itálie.

Děkuji za jakoukoli radu
 
Dracizena
31.07.15
15:39
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Haničko, začni se modlit světelnou modlitbou, to je prvořadé a také se obaluj pomyslně do duhy, ať má tři pruhy, jako česká vlajka... a to je druhořadé... a za třetí, začni používat svou léčivou energii, která Ti teče z dlaní, i z prstů a denně si, třeba i po chvilkách zásobuj tělo hvězdným stříbrem... vědomě na sobě začni duchovně pracovat.
Tu energii, kterou jsi utopila v něm, v Sergiovi, se pomalu, ale jistě z jeho těla vrací do Tvého... odloučení nerozhoduje, toto tvoří andělé... a při zbavování se láskou své energie, to člověk cítí, jako vášeň, ale když se energie vrací, obyčejně ženy toto cítí tíživě.A to, že na něj nemůžeš zapomenout, to znamená, že andělé mezi vámi drží, jakousi rouru energetickou, kudy se vaše energie vrací do vašich těl a mysl musí spolupracovat. Dá se toto přirovnat, jako když doktor bude operovat a musí mít pacienta při vědomí... a to je to samé a proto na něj myslíš, aby se ve Tvém těle neusadily jeho karmické zhoubnosti a rychleji se vše vrátilo... Píšeš, že neseš karmický kříž, ale proč sis už dávno svůj těla kříž NEROZSVÍTILA světlem duhy a nebo hvězdným?Co svítí, tam není temno a ani karmické temno...
 
honey004
31.07.15
17:27
Reg. před 2016

Děkuji moooc Dračí řeno
 
honey004
02.12.15
00:02
Reg. před 2016

Zjistila jsem, že je Sergio můj dvojpaprsek ( dvojplamen ) znovu jsme se viděli a já mám od té doby tolik energie...
 
English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)