English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Hororový sen".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Hororový sen

MynamesAdele
18.06.15
15:56
Nereg.

IP: 193.86.19.*
Krásný den,
zdál se mi docela hororový sen. Pomůžete mi ho rozluštit? Snažím se na to přijít, ale nejde mi to..
Šla jsem s mámou a se psem k veterináři. Vyšetřil i mě a řekl, že se mi špatně zavírá záklopka, že bych mohla mít i infarkt. Máma na mě čekala venku. Ten doktor se začal svlíkat, tak jsem začala řvát a přiběhla sestra a on toho nechal. Jakmile zalezla, tak mi začalo být zima a začal foukat i přes zavřená okna vítr. On se zase začal svlíkat. Zavřela jsem oči a objevila jsem se v nějakém chladném domě. Ten doktor tam už nebyl, ale cítila jsem jeho přítomnost tím, že začal foukat vítr víc a víc. Bloudila jsem domem a volala jsem mámy jméno a sestry. Nakonec jsem je našla v koupelně, ve sprcháči zabitý - nahý a v divný poloze. Došla jsem do chodby, kde byly vchodový dveře. Hrozně jsem se bála a najednou přede mnou stál zase on - teď měl podobu Brocala (měho francouzštináře), věrná kopie. Najednou jsem začala křičet Lukášovo jméno a někdo začal bouchat na dveře. Nakonec jsem se nějak ocitla v bezpečí venku se psem v náručí, kterej spal.
Po probuzení mě hodně bolela hlava...
 
Dracizena
19.06.15
14:55
Nereg.

IP: 185.64.40.*
Adel, Tvůj sen Ti přijde hororový, protože ten horor se odehrává ve Tvém těle... Je to zdravotní sen, to je jasné a Tvůj Anděl tělesný, Tě skrze sen vede k podstatě a k uzdravování...
Jde o rodinu, která si žádá vyčistit zóny v celém bytě... mohu poradit jak...
Veterinář... ten symbolizuje zvířátka a Ty jsi schopna i navigovat domu ztracené pejsky... stačí si jen propojit a uzemnit své tělo, které je silným stromem...
Záklopka je v dýchací trubi/aspoň se domnívám/ a když se nedovírá, jsou cítit z úst žaludeční šťávy... hledej kolem sebe lidi, kteří jsou tímto obdařeni a hledej, kdo všechno kolem Tebe měl a má infarkty a zapisuj si tyto lidi... také poradím proč...
Neznamená, že někdo se ve snu začne svlékat, že Tě chce znásilnit, ale znáte se z minulých životů a ano, svlékali jste se před sebou jako ... a to si už domysly...
Ale i ty a dnes, by ses měla svlékat z energií, které musíš ze svého těla odloupat a proto se vizuálně svlékej, jako had z kůže, aby se Ti mohlo otevřít vnímání 3.okA... je to důležitá vizuální terapie, kterou léčitele běžně používají ke své očistě... ale každý je v jiném stupni a s jinou aurickou barvou...
Vítr... který fouká i přes zavřená okna, to je duchovní vítr, který Ti radí, abys nechávala své tělo také profukovat, aby Anděl jménem Vítr Ti z těla odnesl stagnující nežádoucí energie, které by v letech v těle bolely... Až bude foukat vítr, jdi ven a vnímej, že Ti prochází tělem, jako sítí a bere sebou to neviditelné smetí... je to důležitá terapie a pro každého.
Máma a sestra a divná poloha... Anděl Ti chce říci, že sestra by podědila z matčiné větve ty nemoci, které nikdo nechce... Zjisti, jaké nemoci tam jsou a ty nemoci dej do tvaru lidské postavy a požádej vítr, aby ty nemoci obaloval duhou... a budeš měnit negativní osudy na pozitivní... je to lehké, ničeho se neboj... proto k Tobě přišel tento sen, aby Tě už konečně Tvůj Anděl mohl vzít za ruku a ukázat skutečnost lidského žití...
Nejsou to složité terapie, jsou jen hravé, ale uzdravují... držím palce...
 
Defolaj
11.03.18
07:32
Nereg.

IP: 46.135.23.*
Já měla podobnej sen a byl taky děsivej ale hrozně zmatenej.Ve snu jsem bydlela s rodinou ze které nikoho ve skutečném životě neznám a bydleli jsme v krásném a velkém domně.U nedalekého hřiště se neustále pohyboval duch smrtky který byl ale hodný a dokonce si s dětmi i hrála,což mi je divný.V rodině nás bylo více méně pět,měla jsem starší sestru Lejsy (15), bratra Džonatana (16),tátu Lůka (40) a psa ryka.Já měla ve snu své pravé jméno Monika (12).Co mi bylo taky divný bylo to že nemáme mámu.Ale třeba už nebyla naživu? No,to nevím.Má postava v tom snu konec (nechápu jak!Ale... ) pochopila,já to ale ve skutečnosti vůbec nepochopila což je další záhada.Ve snu jsem měla kamaráda Džejsna (též 12) evidentně nejlepší kamarád.V domě kde jsem bydlela jsme měli pevnou linku a každém měl vlastní pokoj,taky jsme měli velkou zahradu,prostě dům.Jedné noci se (nevím jak to vím!)kvůli tátovy zjevila ta smrtka ze hřiště přímo před našima dveřma a tam se takhle zjevovala kařdou noc .Tohlesi nedokážu vysvětlit ale když jsem telefonovala Džejsnem tak hned potom když jsem odešla od telefonu na místě kde jsem stala kde jsem stála propadla úplně nová podlaha,což je taky velice divné. Jednoho deštivého večera jsem šla povečeři do svého pokoje ale všimla jsem si že Džonatan stojí u dveří a kouká na tu smrtku.Tak jsem se ho zeptala co je a on nato že ta smrtka je zase u dveří a já no,a,on že tentokrát sedí na schodě,má svěšenou hlavu a hladí ryka.To mi přišlo divný a pakmi něco došlo (ale co,to nevím!).Najednou (nevím jak!) jsem se ocitla na střeše cca metr odemě stála ta smrtka a ukázala do deště za sebou,pak se zblýsklo a já díky tomu v záblesku vzahlídla dvě postavi, muže s motorovkou nad hlavou a svou sestru Lejsy.Když začal Lejsy kouskovat všimla jsem si že ten muž s motorovkou je můj bratr Džonatan,nevěřila jsem svým očím. Pak když hodil kousky Lejsynyho těla ze střechy (jeden kus rozmáčk Ryka si mě všimnul, okamžitě jsem seskočila ze střechy ale on skočil za mnou dolů.Začala jsem křičet, zvedla jsem se a utíkala pryč,ale pak mě srazilo auto a já se vzbudila.
Jestli někdo ví co ten sen znamená tak mi to napište do odpovědí.
 
Defolaj
11.03.18
07:39
Nereg.

IP: 46.135.23.*
Pardón tady odpovědi nejsou.Tak mi ty odpovědi napište do dalších komentářů.
P.S.Nechci ty blbí žvásty o tom co mi proti nočním můrám atd.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)