English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Kostra v ložnici?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Kostra v ložnici?

TeriS
26.05.15
22:07
Nereg.

IP: 213.168.191.*
Dobrý den,

Předem se omlouvám, že tu jsem znovu, ale potřebovala bych vysvětlit další ''nepochopitelný sen''.

Byla jsem v ložnici s mamkou a přímo na posteli byla díra, ve které ležela lidská kostra. Držela jsem v ruce štětec (ten co mají archeologové) a pomalu jsem tu kostru čistila. Potom jsme tu kostru vyfotila a nechala jsme ji vytisknou v tiskárně. Potom se mi vybavuje jen to, že přede mnou byl ten papír s kostrou a já jsem tu kostru vybarvovala. Přesně si pamatuji ty barvy, kterýma jsem vybarvovala. Byla to tmavě modrá, růžová a zlatavě žlutá. Je v tomto snu nějaký hlubší význam. Děkuji předem
 
Dracizena
26.05.15
23:17
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Teris... kostra symbolizuje SMRT a smrt je konec toho starého a začátek nového... opět, další človíček, kterého oslovuje transformace...
A z mého pohledu, kostra Ti ukazuje směr do Tvých minulých životů, které budeš čistit... Tvůj Anděl Ti bude ukazovat směr, jako Ti ukazuje směr tímto snem... Ano vizuálně si vybarvuj i tu svou kostru... je to nutné, vysvětlím, pokud budeš chtít...
Lidé mi píší, jaké vidí krásné aurické barvy, třeba i vnitřním viděním a já jim zase radím, že nestačí být spokojená s tím co vidí, ale ty barvy musíme posílat dál k lidem a obalovat je do barev, které nám servírují andělé, i třeba skrze sen...
I Tebe takto oslovil Anděl snový, který Ti předložil tři barvy, s kterými začni duchovně pracovat... .MODRÁ+ RŮŽOVÁ+ ŽLUTÁ...
Dej si je vizuálně do toku, jako duhu a obaluj s tou pomyslnou duhou lidi, ale i sebe... Budeš si takto čistit svůj prostor, který Ti posílí imunitu a nejen to.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)