English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Burns

Láskyplný člověk raději prožívá bolest, než by ji jiným působil.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "sen po smrti taťky".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

sen po smrti taťky

hanysek0401
14.05.15
04:05
Reg. před 2016

Válčilo se,stříleli lidi,schovávala jsem za zády dceru.Schovala jsem se do domu - do postele ještě se svou maminkou a dcerou.Dole bouchly dveře,myslela jsem že nás jdou zastřelit,ale přišel můj tatínek který před 14 dny - t.j. 13.4.umřel.Lehl si napříč postele kde jsme už leželi my a řekl mamince Jaruš můžu si lehnout takto - do noh?Pak vstal,podával mě 2 černobílé fotografie,na jedné jsem byla jako dítě s kočárkem,na druhé moje dcera,která byla v tom snu se mnou,taky jako dítě na fotografii a řekl mi - Hani ty fotky si schovej.Pak jsem se vzbudila.
Co tento sen znamená?Děkuji moc ,,,

ještě jednu otázku - tu noc kdy tatínek umřel,mě nad hlavou poletovala sova - sýček,bylo to nějaké znamení?
 
Dracizena
14.05.15
13:20
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Hanysek, zdravím... vše, čeho si člověk všimne, je znamením a proto sis i Ty všimla, že nad hlavou Ti létá sova...
Sova je noční pták a noc je temnota, je to černá polarita a ta je mnohem moudřejší, jak denní uspěchaná polarita... A proto Tvůj Anděl Ti poslal do blízkosti sovu a snem Ti poslal do nohou/černá polarita/ zemřelého otce.Od prsou dolu, máme černou polaritu a od prsou nahoru je tělo v bílé polaritě.A protože bílou nemá lidstvo čistou, proto bolí hlava, krční páteř a jiné...
Duše otce je dnes v té černé polaritě a dal Ti to vědět, že si lehl k nohám. Jeho Duše je nasměrovaná dobře. Kdyby byl v bílé polaritě, jeho duše by bloudila v lidském agresivním a nečistém světě.
My lidstvo žijeme jen proto, že svým žitím čistíme bílou polaritu... černá je už vyčištěna minulými životy a do této dimenze pomáháme odvádět své mrtvé, ale vizí a za doprovodu světelné modlitby...
Tvá myšlenka tatínka směruje dobře, ale ještě mu dočišťuj jeho potíže, které ho trápily... proto i přišel do Tvého snu.
Střílelo se... jde o střelbu slovní, jde o slovní útoky, před kterými ochraňuj sebe, i dceru a každého kolem sebe...
Slovní útoky pronikají, až do morku kostí a ničí organismus. Lidé si neuvědomují, že jsou střelnou zbraní.
Ale kdo opakovaně střílí, pak je sám zastřelen a to je stav třeba depresivní... takto to obyčejně začíná, když si člověk neuvědomuje, že se do druhého nesmí trefovat, ani slovně... Nikdo dnes ještě nemá ochranu z energií, která by zadržela slovní střely... A když musíš, z pohledu lidského, musíš někomu vynadat, pak se ale za naučit za ně vroucně modlit a pak Tvé střely, a jeho střely/kritika/vám neublíží.Lidé si neuvědomují, že každý člověk má svého Anděla který chrání svého člověka. A kdo nevědomky kritizuje, nadává na druhé, pak ať se nediví, že Anděl kritizovaného vrací, co kritik k němu vysílá a to pak hodně bolí toho kritizujícího...
Hany, rozepsala jsem se, protože píši pro každého...
Ale co Ti sen chce říci tou střelbou? nevracej lidské slovní útoky útokem... ničila by sis aurické pole a hlavně dceři... ona bude mít intuitivní Dar/nadání/ a proto Ti přišel tento andělský sen...
Vždy za sny děkuj do hvězdiček, má to hluboký smysl...
Tvá dcera bude mít Dar, který je více jak intuitivní schopnosti, mi říká její Anděl...
 
hanysek04
14.05.15
16:02
Reg. před 2016

Dračí ženo - děkuji ti moc.Takže tatínek se svým způsobem přišel se mnou rozloučit.A jeho duše je v té kladné části.A ještě proč se mi zdálo vše do kupy?Taťka,dcera,mamka,střílení,atd... Snad jsem tvůj výklad pochopila správně,jsi moc hodná,,,
 
hanysek04
14.05.15
16:05
Reg. před 2016

a dar dcery se týká čeho - jaké oblasti drčí ženo?děkuji
 
Dracizena
14.05.15
23:48
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Proč se Ti toto zdálo vše do kupy? Protože jsem schopna rozumět celému snu, té, jakoby kouli. A mohu Ti ukázat, jak tu snovou kouli budeš rozkládat... jednou částí bude, odvádění mrtvých dušiček, které se drží zemřelého otce a v jeho cestě ho brzdí, i když je dobře nasměrovaný.
Pak je třeba aby ses naučila pomáhat své mamce s jejím vibračním polem.
A starat se o dceru, ale duchovně, protože bude mít jednou podobný Dar vědění, jako mám já...
No, nejspíš jsem Ti toho prozradila více, jak jsem chtěla...
Dnes jen o těch energiích pozitivních jen přemýšlej a časem budeš mít další sen, který Ti opět něco zajímavého prozradí... a postupně se budeš vpravovat do duchovního uvědomování... A proč? dáváš si tuto otázku... kdo neodvádí zemřelé, pak jejich duše je brzdí a směrují do nicoty a tito lidé se stále cítí, že nejsou ve své kůži... a dnes se rodí děti s velkým věděním, s velkou jasnozřivostí a když do těchto neviditelných rozměrů nevidí matka, pak se dítěti jasnozřivost zavře a dítě je obyčejně agresivní a nesnesitelné, protože nejde svým duchovním směrem. Proto máš dnes tento sen, abys vnímala svou dceru duchovním 6. smyslem...
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)