English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 8.12.2023
Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 8.12.2023
Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Cestování v čase?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Cestování v čase?

Spiritualsoul
09.05.15
18:02
Nereg.

IP: 193.86.19.*
Ten sen je trošku zamotaný... Začnu tím, že jsme šly s bývalou kamarádkou Eliškou do školy. Naproti škole je hotel, kde bylo právě vyvěšeno, že hledají brigádníka. Tak jsme se tam šly zeptat a rovnou jsme tam počkaly na výsledky. Vzali mě. Eliška byla na mě hrozně naštvaná.
Druhý sen byl takový, že jsme s mojí bývalou třídou jeli do penzionu, který vypadal jako strašidelný zámek. Divné bylo, že s naší třídou jely učitelky z gymplu, nikoliv ze základky. Jednou jsme šli všichni urychleně (už nevím kvůli čemu) nahoru. V tom mumraji se objevil u můj děda se psem.
Měla jsem pokoj s Eliškou a šly jsme si lehnout. Říkala mi, že jí její mamka psala, že s ní pojede na Ukrajinu. Ptala jsem se kdy. Odpovědí mi bylo 23.7.2017. V tu chvíli se rozplynula.
Na chvilku jsem asi usnula, a když jsem se probrala otevřela jsem dveře a vstoupila jsem na nějaké náměstí, které bylo úplně zdevastované. Vytáhla jsem telefon a oči mi padly na datum: 23.7.2017.

Děkuji za výklad :)
 
Dracizena
09.05.15
18:47
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Sen Tě vede za Eliškou, která je pro Tebe důležitým člověkem,
je důležitá i vibračně, svou energií.
Všímej se, ale duchovně učitelů, i učitelů z gymplu... je to důležité pro Tvou budoucnost... pro Tvé aurické pole, kterému ještě tak zdaleka nerozumíš, jak si myslíš... ale jednou budeš rozumět...
Eliška a matka by měly být podle Tvého snu ve válce a sen Ti ukazuje jejich směr na válečné pole, kterým je dnes Ukrajina = U KRAJE a co je u kraje, to snadno může uklouznout do nepohody a také do úrazu... Proto se nauč za Elišku a její mámu modlit... Pomůžeš jim, aby prošly svým temnem, jakž, takž a jejich andělé zase pomohou Tobě a takto to chodí...
Do léta 2017 je času dost, abys změnila směr negativnímu proudění, které k Elišce teče a když se za ni budeš modlit, podle mého je to jen pouhé ámenování, směr nabere výšku a osloví ji duchovno a duchovno je smír, i mezi vámi...
A nenarodila se Eliška v dubnu? Protože to je součet čísel toho data.
A jinak, duben je čtyřkou a to je bedna a Eliška může být v té duchovní bedně, nebo-li, jak se říká, zabedněná. Tak ji vysvoboď...
 
Spiritualsoul
09.05.15
19:01
Nereg.

IP: 193.86.19.*
Nene, narodila se na Nový rok. Děkuji za výklad :)
 
Lumpino
10.05.15
08:54
Reg. před 2016

Lze náhodně spatřit ve snu budoucí události s různým časovým odstupem. Mě se to také občas stalo a při skuečné události ke které pak došlo jsem si na to vzpoměl. Prostě občas může člověk - i úplně náhodně - spatřit ve snu něco, co se pak skutečně stane. Může to mít určitý význam, ale také to může být náhodná vize.
 
English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)