English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Montaigne

Ten, kdo nemá dobrou paměť, by se nikdy neměl dát na řemeslo lhaní.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "PROSIM DRACIZENU O RADU".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

PROSIM DRACIZENU O RADU

snehurka007
21.03.15
21:32
Nereg.

IP: 78.102.231.*
Dobrý den.Chtěla bych se zeptat jestli by jste byla tak hodná a odpověděla mi na věc která mě trápí už strašně dlouho.Jsem narozena 19.1.1999 a jsem zamilovaná do chlapce který tvrdí že on do mě taky ale vím že to doopravdy tak není.Přesto s ním chodím.Chtěla bych vědět jestli to má nějaký význym..A jestli mojí lásku bude někdy brát vážně a bude ji opětovat.Je narozen 9.6.1999.Předem moc děkuji za odpověď.
 
Dracizena
22.03.15
12:20
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Sněhurko, děkuji za důvěru...
Jsi dobrý človíček a není náhoda, jakým jménem se zde představuješ...
Jsi jako ze sněhu, když Tě někdo požádá o pomoc, doslova roztaješ ochotou, jde i o toho partnera, ale on je trochu, cítím líný, je to tak?
Z duchovního pohledu jste se měli sejít, to je jasné a ty vaše devítky jsou doslova osudové. Ale že by vám měli přinášet životní pohody, to zrovna ne... On měsíčně si stojí proti Tobě, Ty jsi v lednu a on v červnu.proto bude dělat opak toho, co Ty si budeš přát, ale to je život, takto jsme my lidé nastavené, protože se o sebe třeme a čistíme...
Působí na Tebe číslo 19 a to je desítka. Žádáš od života mnohem více, jak on, když je rozená devátý den... On se bude měnit a Ty se v něm nevyznáš. Devítka když se roztočí, je z ní šestka a osmička a proto těmto lidem se rychle mění nálady a plány a nechají se stahovat kamaráčovtem.
Ty máš životní číslo 12 =3 a to je celek a proto budeš chtít mít vše ucelené a proto energie dvanáctky Tě vedla i sem na věštírnu.
Postě, chceš mít jasno a on je v sedmičce, která mu zvedá a nebo snižuje strop, jeho nároky a on se bude chovat podle toho, v jaké partě je...
Lásky se od něj dočkáš tolik, kolik dnes ji Tobě dává...
Projev lásky je pod kůží, jako pigment, někdo ji chrlí na druhého hodně a hned a jiný, kdo má tento smysl hlouběji pod kůží, ji neumí dávat najevo, ale cítí ji skrytě... Ale on se ještě nechce uvazovat do vážného svazku a když to udělá, stejně bude chtít být, jakoby svobodný.
Posílej svá přání do hvězd, jak zde každému radím a Tvá aurická energie Tě dovede na místo, kde si uvědomíš cenu svého života a rozhodnutí Ti samo naskočí do myšlení, jako Tvůj andělský rádce a učitel.Pak budeš cítit, že Tvé kroky jsou řízeny a budou řízeny dobře...
Já nesmím rozhodnout za Tebe, Ty musíš rozhodnou sama a své tělo a proto jsem Ti napsala jen to, co Ti otevře oči...
Jsi kozoroh a ten má svou moudrost ukrytou v rozích a v kopýtkách a hlavně, rád vidí do dalekého kraje, co se kde hýbe... Ano, i Ty sleduj pečlivě svět kolem sebe... Brzo se začneš všímat toho, co jiní nevidí...
On je blíženec a jak jsem už psala, jednou bude nechutně takový a pak zase chutně makový...
 
snehurka007
22.03.15
18:58
Nereg.

IP: 178.23.219.*
Moc děkuji za odpověď.. Jestli bych se mohla ještě zeptat Před nedávnem byl s dívkou kterou měl moc rád. A pořád si s ní píše a já mám strach že se k sobě znova vrátí. to já bych nejspíš nerozdýchala. A tak se ptám budou ještě spolu ? Pořád mi stojí v cestě.
 
mirka83
22.03.15
20:59
Nereg.

IP: 85.237.234.*
dobry vecer chcela by som sa spytat ci sa vratime k sebe z byvalim priatelom ja 22.3.1983 on 21.3.1983 dakujem
 
snehurka007
22.03.15
21:30
Nereg.

IP: 78.102.231.*
Má to vůbec cenu s ním dál být ? Má to vůbec nějakou budoucnost ? Nějak si tím nejsem jistá . Chci dlouhodobí vztah a né vztah na měsíc či dva.
 
Dracizena
22.03.15
22:04
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Sněhurko, dáváš si otázky, které jsou i odpovědí...
" má to vůbec cenu" ?
Všimni se slova CENA... cení si Tě on? Necení... proto to cenu nemá... váš vztah nemá tu cenu, nebyl by nikdy OCENĚN ani Tebou, ani jím...
 
snehurka007
22.03.15
22:10
Nereg.

IP: 78.102.231.*
A bude někdy v mém životě někdo si mě cenit bude ?
 
Dracizena
22.03.15
22:15
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Mirka, když se vrátíte, opět se rozejdete...
Ale Ty to víš... nauč se vyciťovat střed v hlavě, kde vycítíš odpověď.
Ty jsi v desítce, ve své celistvosti a on v devítce.
Nestíhal by jít vedle Tebe a neměl by na Tebe čas a trpělivost...
Devítka je nádherné číslo které nese silný Anděl, ale umí se otočit do šestky a pak s ním šijí všichni čerti.
Něco důležitého jste si předali, co jste si nesli z minulých životů, takto to bývá a proto existují krátké známosti.
Ale pokud to tak cítíš, přej si, aby se vrátil.Jestli si to budou přát i vaše andělské energie, vrátí se do týdne... ale opět odejde...
 
snehurka007
22.03.15
22:16
Nereg.

IP: 78.102.231.*
A když náš vztah nemá cenu proč mě srdce táhne jenom k němu ? Moc ho miluju a nechci o něj nikdy přijít. Ale jak tak koukám tak o něj stejně asi přijdu.
 
Dracizena
22.03.15
23:08
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Vaši andělé si potřebovali vyměnit jen určitý druh vibračního světla a proto se lidské schránky na určitou dobu spojí tělesně, nebo myšlením a tím se léčivé světlo lépe přesouvá... A když se to neviditelné světlo přesune, andělé jednoho od druhého vypnou, jako lampičku ze zásuvky a druhého nechají láskyplně ještě dýchat, protože jeho tělo potřebovalo ten vibrační lék, který mu předal Anděl té druhé osoby...
Přítel přijde třeba jen na krátkou dobu, aby nám dodal potřebné vibrace a tím se Ti prodlouží život... A takto si lidé nevědomky pomáhají, ale dělají to za nás bytostní druhy, kterým se říká světelní andělé...
 
Dracizena
04.06.15
07:45
Nereg.

IP: 77.236.218.*
Dobrý den.Chtěla bych se zeptat jestli by jste byla tak hodná a odpověděla mi na věc která mě trápí už strašně dlouho.Mám přítele a známe už skoro 20let. Tedy během těch let jsme se jen potkávali a rozcházeli.Před dvěma lety mi nabídl,že se vezmeme.Já souhlasila, ale v té době bylo mnoho jiných starotstí,tak akceptoval,že pár let počkáme.-až doroste také jeho dcera.Nyní se nám vztah velmi ochladil. Oba máme stále partnery,dokonce se o nevěře dověděla jeho žena.Nevím, co se u něho a s ním děje.Splní se to co jsme si slíbili?Půjdeme společně životem,vezmeme se někdy? Nebo je to u nás karmické?Já 3.3.66,on 11.11.55.Děkuji Dana49
 
Anna 72
04.06.15
10:35
Nereg.

IP: 109.81.209.*
Dobrý den,moc bych potrebovala poradit ohledne vztahu.V teto oblasti se mi zvlášte nedarí.Zlepší se to treba ješte letos?Má o me zájem muž Jirí nar.1.5.1973.Má tento vztah nejakou šanci?Já Anna nar.30.5.1972 Moc vám dekuji. odpoved prosím na email KARINASL@CENTRUM.CZ
 

Dana49
04.06.15
14:30
Nereg.

IP: 77.236.218.*
Dobrý den.Chtěla bych se zeptat jestli by jste byla tak hodná a odpověděla mi na věc která mě trápí už strašně dlouho.Mám přítele a známe už skoro 20let. Tedy během těch let jsme se jen potkávali a rozcházeli.Před dvěma lety mi nabídl,že se vezmeme.Já souhlasila, ale v té době bylo mnoho jiných starotstí,tak akceptoval,že pár let počkáme.-až doroste také jeho dcera.Nyní se nám vztah velmi ochladil. Oba máme stále partnery,dokonce se o nevěře dověděla jeho žena.Nevím, co se u něho a s ním děje.Splní se to co jsme si slíbili?Půjdeme společně životem,vezmeme se někdy? Nebo je to u nás karmické?Já 3.3.66,on 11.11.55.Děkuji Dana49
 
Dracizena
05.06.15
11:06
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Anna 72... Aničko, píši to zde lidem dokola, každý věštec toto také radí... chce to dělat změny+změny+změny... a začni modlitbou, to je první schod...
Kdo se nechal obalit vyhaslou energií, pak žije nenaplněný život a štěstí mu utíká mezi prsty. Ale mluvím o oduchovnělých lidech, mezi které patříš, kdybys nepatřila, nepřišla bys sem, na věštírnu.
Jsou tři druhy lidí, duchovně nezralí, polozralí a zralí.
Ti nezralí, to jsou ti podvodníci, kterým se daří tak dobře. Ale duchovně zralým lidem andělé neodpouští a tlačí na nás, abychom se naučili čistit ty temné zóny sami, se svým vědomím.Temné zóny se světem semení, jako plevel a semení ho ti nazralí, sobetští materialisté.
Takže, je na Tobě, vysoukat se z toho stereotypního temného mraku, který obaluje Tvé tělo a pak se tělo rozsvítí slunečními barvami a začne se člověku dařit.
Vyjádřím se i biblicky... když se budeš snažit, aby Tě slyšel Tvůj Bůh, pak Bůh Tě životem povede tak, aby byla spokojenost u Tebe, i u něj.
Jsme Boží Děti a žijeme k účelu božímu, ne jen pro své blaho.
Je třeba aby sis vědomě začala čistit svou aurickou zónu/poradím meilem/. V zóně v které žiješ, není šťáva a každý muž by z ní, něco jako vypadl, jako z vlaku...
Má rada zní, začni se modlit mou modlitbou a to je, že jen ámenuj a ámenuj, kudy budeš chodit a toto slovo je světelné a čistí energie, které se Ti nastěhovaly do aurického barevného vrstvení. Pak ty aurické barvy duchovně zrajícím lidem nesvítí a nedaří se. Člověk není rozhodný a je utrápený...
Ten Tvůj nápadník je trochu lehkovážný a Ty jsi o proti němu starostlivá... Když budete pod jednou střechou, každý by jste hrál jinou písničku, ale i to může být vztah, když žena časem nebude muži vyčítat jeho nedostatky... začni na sobě duchovně tvořit a svou budoucnost budeš vidět, jako příběh na své dlani...
Více na meilu, jak si sama přeješ...
 
Anna 72
05.06.15
12:03
Nereg.

IP: 109.81.209.*
Moc dekuji za odpoved i za rady.Pokusím se rídit se jimi a teším se na ty další v emailu.
 
Dracizena
05.06.15
13:20
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Danuš, je vidět, že on nechce splnit, co sliboval.
Nemyslíš, že čekáš už dlouho? On neopustí rodinu, když ji neopustil, kdy byl do Tebe zamilovaný. Dnes, kdy zamilovanost odešla, už nepůjde do nového manželství.A nepůjde, protože k dětem cítí rodinné pouto a nechce je zklamat.Dnes, kdy Tě bere jako dobrou kamarádku, už se do partnerských změn hnát nebude. Muži jsou jiní, jak ženy.A žena když cítí, že muž ji chce méně a méně, tak žena o něj o to více bojuje a neumí být nad věcí... ale nevede to nikam...
A když vidím, ty vaše číselné kombinace, tak ano, karmicky jste se měli k sobě jen přiblížit, ale ne trvale spojit...
Ty jsi BŘEZEN=BŘEZÍ= a to znamená, že jsi jako březí matka která chce udržet to, co nosí pod srdcem. A Ty tam nosíš tohoto přítele, ale neudržíš ho, protože on je v listopadu...
LISTOPAD= padá listí a proto on Ti bude slibovat "počkej, až mi naroste nové listí"... počkej, až+až+až, mi dorostou děti a děti dorůstají a když se nemá na co vymluvit, ukazuje Ti záda...
Hlavu vzhůru a jdi dál a začni žít, ale už nežij jen v myšlenkách na něj... Je čas, abys spojila konec se začátkem a třeba to bude nový vztah. Přej si to do hvězd, zázraky se dějí... Vím, že si budeš přát, aby se vrátil.Přej si i to a Anděl jménem Čas Ti časem sám odpoví...
měj se dobře...
 
Dana49
06.06.15
07:03
Nereg.

IP: 77.236.218.*
Děkuji za odpověď, ale nevím.Nejsem tolik silná, abych dokázala toto ukončit.Mám jej stále ráda,... .a co jeho žena?Odpustila mu nevěru?Mají se stále rádi?Nebo i u nich došlo t takovémuto ochlazení-nebo naopak je to utužilo?
Napadají mne různé myšlenky... .ona mi dokonce i napsala a chtěla mne urazit, ale dokázala jsem jí vše přiznat a atak učitým způsobem vrátit.I když mi to bylo docela trapné.
Chodí nám oběma stále i anonymní dopisy.Podezřívám ji, že je posílá ona.Je toto také pravda?A jak se mám hájit.Pozná jednou i on, jakým způsobem ho ona ponížila a podrazila??
Ale vidíš,stále ho chci pro sebe... srdce i hlava je tedy pěkný prevít, když mne takto k němu stále táhnou.Přeji si ten zázrak být s ním.Dana
 
Dana49
06.06.15
07:10
Nereg.

IP: 77.236.218.*
Děkuji za odpověď, ale nevím.Nejsem tolik silná, abych dokázala toto ukončit.Mám jej stále ráda,... .a co jeho žena?Odpustila mu nevěru?Mají se stále rádi?Nebo i u nich došlo t takovémuto ochlazení-nebo naopak je to utužilo?
Napadají mne různé myšlenky... .ona mi dokonce i napsala a chtěla mne urazit, ale dokázala jsem jí vše přiznat a atak učitým způsobem vrátit.I když mi to bylo docela trapné.
Chodí nám oběma stále i anonymní dopisy.Podezřívám ji, že je posílá ona.Je toto také pravda?A jak se mám hájit.Pozná jednou i on, jakým způsobem ho ona ponížila a podrazila??
Ale vidíš,stále ho chci pro sebe... srdce i hlava je tedy pěkný prevít, když mne takto k němu stále táhnou.Přeji si ten zázrak být s ním.Dana
 
Dracizena
06.06.15
14:45
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Určitě, přej si, co si přát chceš a časem poznáš, jestli Tvé přání bude naplněno, jestli s ním souhlasí i energie, které vládnou lidským
světem-tělem.Ale ona ho nepodrazila, jestli píše ty dopisy ona, tak se jen chová jako žena, která si brání to své.
Proč chceš vidět do jejich vztahu, když ho chceš rozbít...
Modli se za ně a sama dostaneš odpověď. Anděl Ti pošle odpověď, možná snově, možná, že živou vizí...
Já Ti to napíši takto... ono něco přes příliš chtít a nepatří ti to, znamená, že to stejně proteče mezi prsty...
 
Aila
07.06.15
02:06
Nereg.

IP: 217.112.170.*
Dobrý den, před časem mě opustil přítel. Já ho pořád miluji, chtěla bych se zeptat, jestli je nějaká šance, že zas budeme spolu. Já 8.10.1989, on 3.4.1991. Děkuji
 
Dana49
07.06.15
06:58
Nereg.

IP: 77.236.218.*
Dobrý den Dracizenko,na jejich vztah jsem se ptala,protože má vždy smysl bojovat pro někoho, koho máme rádi.Jestli to mají doma narušené,bojovat budu.Jestli jsou oba dva šťastní, nemá smysl se do dalšího boje pouštět.Nechám ho její náruči.Zeptej se prosím kartiček...
Nevím, zda to dobře pochopíš... .já totiž v životě své štěstí moc nemám a on mi svým návrhem na manželství dal nový náboj a chuť žít.Byla jsem velmi šťastná, když to vyslovil... .a jak jsem psala domluvili jsme se,sliby se mají plnit.Tenkrát jsme zůstali oba se současnými partnery, protože i oni nás potřebovali po finanční stránce..Potřebovala bych si s ním promluvit, ale jakou cestu najít, když jsou všechny cesty zablokované... ozve se mi sám?zase jsem nešťastná..Dana
 
Dana49
07.06.15
07:03
Nereg.

IP: 77.236.218.*
Nechci, aby mi jen protekl mezi prsty... .
 
Dana49
07.06.15
08:34
Nereg.

IP: 77.236.218.*
Ještě jedna věc. na kterou jsem si vzpomněla a patří do kategorie snů - viděla jsem ve snu postarší korpulentní ženu,v plátěných šatech.Přes šaty a prsa měla horní díl plavek, který se jí stále rozvazoval na zádech.Seděla na nástupišti na nádraží. Nikoho mi nepřipomínala vizáží... jakoby to byla prostá venkovanka.Co to znamená?
Dana
 
Dracizena
07.06.15
15:35
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Danuš, přišel Ti situaci vysvětlit Tvůj Anděl a Tvůj bojový pohled na věc Ti znázornil tou ženskou postavou, která byla oblečena úplně obráceně.
Ty jdeš životem také obráceně. Chceš někoho, kdo je zadaný a chceš bojovat o muže, který za Tebe nebojuje. Muž je v roli bojovníka a ne žena... Když bys ho dostala do svého bytu, přesně takto by o něj bojovala jeho žena.Tahaly byste se o muž, který za to nestojí...
Ale Tobě za to stojí, rozumím Ti, ale přemýšlej, pro se Ti ty pomyslná vrata zavřela? Nejsem pobožná, ale řeknu to takto... je to Boží Vůle?Kdyby byla, byli byste spolu... Projít zdi neprojdeš a proti Bohu, to nedokážeš...
 
Dracizena
07.06.15
15:41
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Aila, opustil Tě dnes, opouštěl by Tě stále a to je život na draka... jdi dál, potkáš ještě dalšího a pak ještě dalšího a ten se bude o Tebe dobře starat.Vždy koukej, jestli chlap o tebe pečuje ze všech stran, ne jen z jedné. Tato péče trvá krátký čas...
Ale jinak se ptej kartářek. Ty pracují v hrubohmotných vibracích a mohou Ti dát naději... Ale já vím, že i ta naděje by se rozplynula... ahojky...
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)