English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 25.9.2023
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 25.9.2023
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Nevím jak dál".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Nevím jak dál

En
19.01.15
18:45
Reg. před 2016

Moc prosím výklad, on 29.10.1996 já 29.11.1996 , poslední 3 měsíce roku 2014, jsme byli zamilovaní, chodili jsme spolu asi 2 měsíce a po nespočetně hádkách to on ukončil. Já ho stále moc miluji i když už nejsme od Vánoc v kontaktu a dozvěděla jsem se, že má teď přítelkyni. Chtěla bych prosím o vyložení pro náš vztah, jestli se ještě někdy ozve a jestli bude náš vztah v budoucnu pokračovat, protože jsem zamilovaná moc, udělala bych pro něj cokoliv i kdyby mi sebevíc ublížil a vím, že teď žádného jiného nechci. Nevim co mám dělat :(
 
Paní Věra
28.01.16
11:05
Nereg.

IP: 192.42.116.*
Enko, nic si z toho nedělej, něustále tolik vztahů končí... . Vím, teď to strašně moc bolí, ale ono to přejde. Začni na sobě pracovat a najdi si někoho nového, lepšího, se kterým budeš skutečně moc spokojená a šťastná. Začni třeba postavou. Chcešli zhubnout nějaké to kilíčko, tak můžu doporučit slimax. Rychle se vypracuješ a získáš nové sebevědomí. Pak už to půjde sama a jen svým pozitivním myšlením na sebe určitě někoho klofneš.
 
Šarlotka
28.01.16
13:51
Reg.31.8.21

Konce vztahů nenávidím. Ale stejně jako paní Věrka souhlasím. Ideální je udělat pořádnou změnu vzhledu (a to i s postavou), aby sis co nejrychleji našla nového šmastra a to ještě lepšího než byl ten předchozí a aby ten předchozí potom litoval, že tě nechal. Se slimaxem to jde jedna báseň a ani se nemusíš nutit do nějakého blbého cvičení.
 
HonzikB
28.01.16
16:15
Nereg.

IP: 77.104.236.*
Změna vzhledu? Zapomeňte - změna musí přijít zevnitř. Pochopit, co mi ten ukončený vztah měl dát, kam jsem se měl posunout, co na sobě a v sobě zpracovat... Nevím, proč tu všem cpete nějaký slimax, namísto abyste paní poradili(y) něco rozumného...
 
English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)