For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 27.9.2022
Svátek slaví Jonáš, zítra Václav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 27.9.2022
Svátek slaví Jonáš, zítra Václav.Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "prosím o radu".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

prosím o radu

MajaJ
16.01.15
17:53
Reg. před 2016

neviem ako začať. ale ide o to, že čokoľvek sa snažím ja alebo môj manžel dosiahnuť, nedá sa ám to. neuveriteľné, že ke´d už má byť lepšie, tak vždy sa stane niečo, čo dokáže snahu zničiť. jednoducho sa nánedarí a vždy keď si myslíme že už bude lepšie,, tak vždy sa nájde niekto, ktonám to vyfúkne, alebo nás predbehne. Týka sa to postupu v práci, hladania zamestnania, ale aj finančných a iných záležitostí. Je to akoby nás stále niečo ťahalo dolu. akoby sme niesli nejaké bremeno z minulosti, alebo nejaké prekliatie, alebo neviem čo, čo nás ťahá smerom dolu . Dá sa s tým niečo robiť ?
A ešte by som sa rada spýtala, či by ste mi poradili ohľadom čakier. Učím sa meditovať a čistiť si čakry pomocou meditácie. ale stále mám pocit, ako by sa mi srdcová čakra zasekla a nemohla sa rozprúdiť. Občas mám pocit že už už z nej vyletí lúč svetla, ale nie anie. ako bublajúca voda pod pokrievkou.
Ďakujem vopred všetkým. Maja
 
Dracizena
16.01.15
20:44
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Maja, nemáš svého duchovního učitele, myslím toho, z nitra a najdeš jeho jméno ve svých písmenech celého jména, i za svobodna...
Nepoužíváš světelnou modlitbu...
Nemáš vyjasněnou, svou lidskou zónu. Nedáváš si lidi, s kterými se díváš do očí, nedáváš si je do pestrých barev.
Nepostavila sis vizuálně svůj Boží Dům a nepropojuješ si orgány, části těla atd.
Proto stojíš na místě.
TVŮJ ANDĚL SVĚTLA TĚ DRŽÍ NA MÍSTĚ,
ABYS HO NEZHASLA...
AŽ ROZSVÍTÍŠ SEBE A TY KOLEM SEBE,
PAK TVŮJ ANDĚL SVÉ SVĚTLO UDRŽÍ NAVĚKY... a pak se posuneš...
 
majaj
16.01.15
20:53
Nereg.

IP: 213.215.111.*
presne tak sa cítim. a neviem sa pohnúť.
 
majaj
16.01.15
20:57
Nereg.

IP: 213.215.111.*
A prepáčte, zabudla som poďakovať za odpoveď. Ďakujem. A dúfam že sa mi podarí nájsť cestu
 
Dracizena
17.01.15
11:53
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Maja... nedoufej, ale prostě, CHTĚJ...
Dnes se máte koho zeptat, ale já jsem neměla koho se ptát a nasadila jsem v sobě sílu vůle a duchovno začalo vést mou mysl.
A o tom to je, abys svou mysl propojila se svou dimenzí a pak tě povede
Tvá dimenze a ne dimenze jiných lidí... a přestanete doma couvat.
Ale zprvu je potřeba se dívat okolo a kdo a jak se duchovně odrazil,
ale pak jsi na duchovní cestě sama, samotinká, i když budeš mít třeba i hodně přátel...
Vaše nezdary jsou brzděny, aby jste se duchovně odrazili...
 
majaj
17.01.15
15:29
Nereg.

IP: 213.215.111.*
snažím sa nájsť cestu a odpovede. ak by vás to neobťažovalo, rada by som vedela aká je to svetelná modlitba. Priznám sa , že som o nej nepočula.Neviem sa veľmi modliť. ovládam len otčenáš a zdravas. keď mám potrebu, tak sa modlím vlastnými slovami.Mohli by ste mi pomôcť ako začať ? dnes som hladala aj meno toho môjho duchovného poradcu. Písala som si dookola na papier moje meno a priezvisko aj sza slobodna. a nie a nie. Neviem sa nejako zvolniť aprísť na to. Ono by to malo byť asi ako vnuknutie ? len moja hlava , alebo lepšie povedané môj mozog nedokáže ani chvíľu držať ústa. Myšlienky sa hrnú jedna za druhou a nie a nie sa vypnúť. a keď skúšam meditovať, tak vždy zaspím už po pár minutách. :(.mám doma knihy o anjeloch. lebo anjelov mám veľmi rada. len v tewj mojej gebuli akoby som mala zafixované niečo čo mi bráni ich pustiť k sebe. budem musieť asi začať od znova a pomaličky.
 
Dracizena
17.01.15
17:32
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Maja, vedeš si dobře, už to, že se sleduješ a hledáš to neviditelné...
Vnímám Tvého Anděla v lidské postavě..
je zářivě bílý a s úsměvem rozzářeným... z krčních obratel mu tečou barevné pruty, jako stojací límec, který nosila šlechta, takto bych to připodobnila. A to je dobře, protože u mnohých lidí vnímám jejich anděla bez krku a proto jejich lidem chybí charakter, cit, něha, pokora.
Takový to Anděl se vlastně trápí a také proto, že jeho člověk ho neslyší, když nemá vyvinutý krk..Ale u andělů tělo dorůstá rychle, kdys se jeho člověk o to začne snažit.
Stačí jen po chvilkách ámenovat s myšlenkou na svého Anděla a je vymalováno...
Vidím, že za Tvým Andělem vlaje zlatá záře,jako závoj, ale má černé holínky a to je informace, že svému Andělu černou barvu vizuálně posílej pod nohy a bílou nad hlavu... Ale to samé si tvoř u sebe a pak Ti porostou z těla auricé barevné vlasy, kterým se říká čakerní toky a časem uvidíš svou auru...
Tím odpojujeme černou od bílé, aby nám mohla růst do aurického prostoru, zdravá barevnost... a to je zdravý prostor pro andílky, všeho druhu.
Světelnou modlitbou je pro mne opakované slovo ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN***
takto mne shůry vedou, abych jen ámenovala, třeba i ve frontě na maso...
Pod jménem Ámen nás slyší Anděl lidské dimenze, který si tě bude opatrovat a nebudou dělat nájezdy na Tvou mysl andílci, kteří jsou zvířecího druhu a nebo ptačího...
Oni umí také dávat informace, ale jen když se jim chce a proto na ně není spolehnutí... Když se tělo vážněji rozmarodí, nechají ho obyčejně osudu. A když Anděl ÁMEN je od člověka vzdálen, pak pomoc přichází od něj pozdě a člověk i předčasně umírá.
A proto ámenováním si Anděla Hvězdného přibližujeme a tím bude mít Tvé tělo pod kontrolou...
My lidé jsme jako políčko s bramborami. Když budeš bydlet od pole daleko, nebudeš ho denně čistit od škůdců, ale když bydlíš u něj, staráš se o políčko denně a úroda pak podle toho vypadá.
My lidé jsme na tom podobně... Chce to jen najím toho správného hospodáře, ke kterému patříme...
Také jsem tenkrát zkoušela odříkávat otčenáše, ale nešlo mi to přes jazyk a tato modlitba mi neukazovala směr, jen držela na místě.
Když jsem začala ámenovat, otevřely se mi Boží vrata a to je vědění, až mimosmyslové.
 
majaj
17.01.15
18:28
Nereg.

IP: 213.215.111.*
Veľmi pekne ďakujem za krásne a pre mňa povzbudivé slová. budem sa snažiť aby som každý deň si našla chvíľu, aby som sa mohla spojiť s mojim anjelom a môj život zasa ožil. ďakujem vám za to že ste. Lebo takýto ľudia nám pomáhajú kráčať Ďalej. V´daka
 
Dracizena
17.01.15
21:00
Nereg.

IP: 213.151.77.*
MajaJ... až budeš cítit a vnímat svého anděla hvězdného, určitě mi dej vědět na meil dracizena@seznam.cz
budu se Těšit a vím, že to nebude dlouho trvat... Ahoj...
 
007kelinka
17.01.15
22:34
Reg. před 2016

Dobrý večer prajem, prosím, ako vidíte budúcnost vzťahu - Libuša 10.2.1952 a David 30.8.1947. Ďakujem
 
MajaJ
04.02.15
21:24
Reg. před 2016

zatial sa snažím, ale nehýbem z miesta. akosi nemôžem nájsť vnútorný pokoj a kľud. Meditácie mi veľmi nejdú. Možno ma znepokojuje, že nemám predstavivosť a ke´d si mám niečo predstaviť, jednoducho nevidím nič. Chcem aby som sa posunula ďalej a stretla svojho anjela, ale mám pocit, že niekde tam vzadu ma drží akýsi strach. Hoci neviem z čoho. pri tom viem, že vždy je pri mne. MUsím sa nájsť.
 


Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)