English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Konfucius

K jídlu mám jen hrubou rýži, piji jen čistou vodu, polštářem je mi má ruka, ale i tak jsem rád na světě. Bohatství a sláva získané nepoctivě jsou mi jen jako letící oblaka na nebi.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "jak z toho ven....".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

jak z toho ven....

lvicek20
11.01.15
19:00
Reg. před 2016

Dobrý den, může mi někdo, prosím, poradit. Mám nyní třetí vztah. Mí muži byli každý jiné nátury, ale náš "konec" vždycky stejný. Sleduji, že i nynější vztah se stáčí někam, kde už to znám a kam já už nechci. Opět do stejných kolejí. Trochu jsem na sobě pracovala, a už vím, že je to moje vina. Dělám stále stejnou chybu, jinak to nemůže být. Ale jakou? Nedokážu v sobě objevit, co je to, co způsobí,že ten vztah vždy sklouzne do stejných situací, které vedou ke konci. Podíváte se mi někdo, prosím, kudy ven z této cesty? Co musím pochopit?
Jak to změnit? Moc vám děkuji. Hezký večer
Eva 20.8.1964
 
Dracizena
12.01.15
18:33
Nereg.

IP: 213.151.77.*
PROČ MÁŠ ŠTĚSTÍ NA STEJNÉ MUŽE /neřády/...
Evičko, kéž by se mé reakce na Tvůj dotaz všimlo, co nejvíce, zde hledajících...
Ano, takto to obyčejně dopadá, když žena jde ze vztahu do vztahu a mezidobí, mezi vztahy, si vizuálně NEVYČISTÍ...
Tvůj život a život každého, je tvarem DŮM, ale i s dvorem a zahradou.
Dům je Tvé tělo a dvůr a zahrada, je Tvé aurické pole...
Udělej si představu, že domeček má solidní kabátek, ale na dvoře, je mnoho výkopů a v nich žumpa, odpad a výkopy jsou pokryté jen tvrdým papírem, aby dvoreček vypadal na první pohled, jako, že dobře.
A zahrada je zase jako džungle a Ty si pozveš za tmy budoucího ženicha. A co se stane?
Než najde vchod, bloudí po zahradě a padá a s odřeninami nadává
a když jde přes dvůr, tak padá do nastražených pastí a zákonitě zuří.
Pak se usadíte spolu v rodinném kruhu, ale v jeho nervovém systému stále pracuje ten nepříjemně DRÁŽDIVÝ pocit, než se Ti dostal do těla,
do domu. Časem, jeho nervová soustava nevydrží a projeví se tak, jak na něj působil přístup do domu.
Jasné je, že chlapa pak přestane zajímat pohledný dům/Tvé tělo/ale štve ho, že se stále máčí ve výkopech a v močovině... která je neviditelná, ale dráždí nervový systém.
Časem odejde a nebo ho vyhodíš Ty, protože Tě nezajímá jeho remcání a hádky a nadávky... A pak přijde další a děje se mu to samé... ale ti chlapííí netuší, že je dráždí Tvůj dvůr, kterým je Tvé nesrovnané aurické pole...
Ano, příčinou je aurické pole ženy. Vizualizuj si, že Tě obalují barevné závoje, nebo si dělej vize, že Tě obmotávají barevní duchovní hadi a nebo duha a takto si postupně z vizí skládej vrstvení barev kolem těla a tím si opravuješ svou auru, svůj DŮM a časem přijde řada, i na tu zahradu.
Pak do Tvého pole přijde muž s něhou ve tváři, který nemusí padat do žumpy, jako ti předešlí... .To, že chováním si byli podobní, znamená, že v sobě nesou podobnou vulgární energii.
Zastav to a nechtěj být magnetem pro muže, kteří jsou nosiči vulgarismů, závislostí a pod.
Snažím se vysvětlit problém pohádkově, protože lidský svět je POHÁDKA... lidé nejsou ještě v zóně, kde je PO HÁDCE, stále se ještě hádají, protože při přiblížení propadají do karmických nástrah, toho druhého a to je v aurickém vyzařovacím poli...
Tvořit sobě, i partnerovi, i dětem duhové obvazy, pak život nemá chybu, protože se nebudou hádat a bude po hádkách a budeme
V POHÁDCE... A to je mír na světě... nejenom v partnerství...
Nauč se pracovat s aurickým polem...
 
lvicek20
14.01.15
22:59
Reg. před 2016

Dracizena moc Vám děkuji za pomoc. Snad jsem Vaší radu dobře pochopila. Už jsem na sobě začala pracovat. Cítím se přitom dobre, i když to vypadá, že ani tento vztah už nezachrání. Musí chtít oba... .
Přesto Vám moc děkuji. Eva
 
Theodor
31.01.15
13:11
Reg. před 2016

Pokud jsou muži jiné nátury a vždy to skončí stejně, pak bych nepovažoval za neřády je, ale vrátil bych se k původní správné myšlence, že chyba je v tobě. Obecně pro každého z nás platí, že máme tendence cyklicky opakovat jisté vzorce chování. Čím jsme starší, tím jsou v nás pevněji zakotvené a přetnout je bývá problém. Obecně platí, že pokud se ve vztazích stejné situace opakují dokola, pak jsme na vině my a musíme to odhalit a odstranit a nebo se s tím smířit, případně najít někoho, kdo to bude tolerovat. Nejčastější chybou žen je přílišné lpění, nutnost jim neustále dokazovat lásku, podezřívavost a žárlivost.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)