English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Opakující se sny o pavoucích".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Opakující se sny o pavoucích

Lenka B.
13.11.14
13:39
Nereg.

IP: 188.134.214.*
Ahoj,

prosím o výklad snů o pavoucích.

Minulý týden se mi zdál sen o pavoukovi. Zdálo se mi, že jsem spala v posteli, vzbudila jsem se a vedle postele letzl na zdi cerny pavouk velký asi 5 cm.
V tom snu jsem myslela, že me chce pokousat. Jak jsem si to pomyslela, tak jsem se zděšená probudila. Pavouků se bojím, dříve jsem se jich bála
hodně a teď je to o hodne lepší. Předevčírem se mi zdálo zase o pavoucích. Opět se mi zdálo, že spím a že jsem se vzbudila. Tentokrát mi lezly dva pavouci
po posteli smerem k chodidlům. Tentokrat to byly pavouci s mensim telem a dlouhyma nohama (u nas jim rikame johany). Zase jsem si v tom snu myslela,
ze me chteji pokousat a opět jsem se v tomto okamziku vzbudila. Tentokrat jsem byla strasne vydesena a utekla jsem z postele do vedlejsi mistnosti. No a na dnešek
se mi zdálo opět o pavoukovi. Zase se mi zdálo, že spím. Opět jsem se ve snu vzbudila a tentokrát jsem
videla nad oknem v na garnyzi velkeho pavouka. Jen na me mrknul a to bylo vse. Opet jsem se ze snu probudila, ale tentokrat jsem se nebala.
Můžete mi rict, co takovéto sny znamenají? Jsem z toho docela vystrasena, protože se mi nikdy takovehle sny nezdali a když se divam do snarů, tak každý říká něco jiného.

Děkuji
Lenka B.
 
Dracizena
14.11.14
12:31
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Lenko zdravím... opakující sen je děj, nad kterým máš dlouze přemýšlet, protože je to sen od jemnohmotnějšího Anděla, jako jsou sny, nad kterými se nepozastavíš.
Proto si řekni"aha, jemnohmotný Anděl se mnou navazuje NIT"...
Proto Ti posílá tato jemnohmotná dimenze sny o pavoucích.
Ono jde o aurickou síť. Jde o to, aby ses začala věnovat svým čakrám a svému energetickému poli, které je dnes dostatečně nabité elektřinou, ale duchovní...
A kdo je plný této elektřiny, jeho dimenze mu předá Dar vědění...
Přečti si oba příspěvky níže, o jablečném stromě a o hadech a Tvůj sen o pavoucích, mi přijde, že je to trojice, která je základním stavebním kamenem pro pomyslné schody do nebe...
Každý člověk je veden svou astrální bytostí, které se říká Anděl a každý Anděl oslovuje svého člověka po svém, podle jeho karmy a Tebe oslovuje skrze Tvou fóbii z pavouků a proto musíš tím pomyslným
tunelem, se světlem na konci projít a kde bude hodně pavouků.Dělej si tuto vizi a jdi tím tunelem dál a dál, až k tomu světlu.Tam na Tebe čeká Tvůj Anděl hvězdný, Tvůj Duch a Duše. Jsou to Tvé polarity. Projdeš a už se jich bát nebudeš.Sen Ti to konec konců ukazuje...
Duchovní Dar není o tom jen se tím živit, ale o tom, čistit si z těla trauma, fóbie, úrazy a jiné, které zapříčiňují nemoci a předčasnou smrt... Ale my si dnes život musíme prodlužovat.
Všímej se pavoučků a broučků s láskou a uvidíš, že se budou kolem Tebe dít velké změny.Postav si vizuálně kolem těla mnoho pavučin a poruč jim, ať Tě hlídají i v noci a věř, že pavoučí Duch Ti bude dělat Anděla Strážného a časem ho budeš nádherně cítit, i slyšet...
Tento sen je informace, že se Tě dotýká duchovní Dar a tak ho vezmi jako košíček plný štěstí... a nezapomeň děkovat do hvězdiček, aby Tvůj Anděl hvězdný, to Tvé štěstí, aby neodešel...
 
clean
22.04.20
21:21
Reg.22.4.20

Hezký den, smím se zeptat, když jsou vize o pavoucích, co znamenají a jestli to náhodou také není mé totemové zvíře? Vize o nich mívám velice často a v podstatě už přes 20 let. Někdy jsou k nerozeznání od původních, tak se snažím přesvědčit, zdali nejde o hmotného pavouka a jindy vím, že je to pouze vidina, protože obraz bývá velice nereálný od skutečnosti. Děkuji.
 
Dracizena
30.06.20
21:21
Nereg.

IP: 178.255.168.*
clean... měla by ses začít zajímat o svou duchovní Cestu... Pavou je štěstím a jeho vláka hmotní člověku tu neviditelnou, ale pevnou síť... čemu se říká ochrana...
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)