English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Vyvolávání Satana".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Vyvolávání Satana

peklojeblizko
27.10.14
13:43
Nereg.

IP: 188.116.72.*
Ahoj.
V sobotu jsem se pokoušela o divnou a nebezpečnou věc. Jde o to, že chci svého bývalého zpět a Bůh mi nepomáhá, ačkoliv jsem katolička, žiju podle Evangelia a Desatera, chodím třikrát týdně do kostela, každý den se modlím a chodím jednou za měsíc ke zpovědi.
Tak jsem se rozhodla vyvolat Satana a poprosit ho o pomoc. Modlila jsem se k němu a vzývala ho a myslím, že se mi to povedlo. Akorát jsem potom měla děsné pocity silné úzkosti a smutku hraničícího s depresí. Plus se u mě objevily sebevražedné myšlenky, které mám již delší dobu.
Jak někoho proklít a donutit ho, aby se ke mě vrátil? Kecy o tom, že se mi to několikanásobně vrátí si nechte od cesty. Konám s láskou v srdci.
 
Theodor
27.10.14
19:19
Reg. před 2016

Dlouho jsem se tolik nepobavil. S láskou v srdci se jako katolička obrátíš na Pána Temnot (ve kterého tedy věříš a tudy připouštíš, že je ztělesněním zla) a pokusíš se zlomit svobodnou vůli muže a proklít ho, aby se k tobě vrátil. A jelikož konáš proti svému výchovou formovanému svědomí, zcela očekávaně to prohloubí tvé depresivní myšlenky. Teď se tě zeptám, kdybys ráno za dveřmi našla svého milého s prázdnýma očima, mechanicky ti vyznávajícího lásku, byla bys spokojená?

Ono se ti to tříkrát nevrátí, ono se ti to už vrátilo.
 
Merit
27.10.14
20:25
Reg. před 2016

:-)
 
ema22
28.10.14
14:33
Nereg.

IP: 78.45.42.*
s láskou v srdci:-)
 
Nike.
29.10.14
11:47
Nereg.

IP: 37.48.33.*
Nějak to nepůsobí autenticky, nevim, můžu se mýlit...
 
vedmak
30.10.14
03:47
Nereg.

IP: 37.48.35.*
Ahoj poslechni si karla kryla a bojuj jako ja
 
vedmak
30.10.14
04:06
Nereg.

IP: 37.48.35.*
nebo jinac co te k tomu vedlo?protoze dar lasky tobe i jemu muze a nemusi propujcit bud jeden ze svatych nebo pabuh nebo duch svaty nebo jezis kristus nebo nejaka vedma?
 
Azazel
05.11.14
23:42
Nereg.

IP: 79.212.178.*
A stakovou blbosti votravujes chudaka Satana (ten ma jen lidi skouset, podle byble, jinak se jedne o babylonskeho bohy Marduk). jsem zasadne proti poruseni lidske vule pomoci magii. Prynasi to jen problemy (vys deprese a td.9 a nikdy to nedopadne dobre.
Zkus radsi rytual odpoutani. Potrebujes ohnevzdornou nadobu, cibuli, fotku a nejakou osobni vec tveho bivaleho (neco maleho), tvoje vlasy (seber je s kartace). vyhazal veskere jeho veci, odstrihni ho z fotek (ponech jen veci pro rytual), smaz ho s telefonu a E-mailu.
Opulnoci roskrajej cibuli a tak aby jsi se rozplakala, nejlepe na sporaku (pro vsechny pripady si priprav hasici pristroj) dej veskere prisady do ohnevzdorne, krom cibule a zaplto. Zekni " vyhanim te z meho srdce, necht plameny spali muj zal." (muzes pritom i spivat Kumba jaja kumbaja ) Pockej az vse schori a popel druhy den vysipej do reky. Po rytualu se ti ulevi a spatne myslenky nejpre zeslabnou a pak vymyzi. Kupsi privesek s ruzencen (nos ho pri sobe), dodati silu najit si novy a pevny vztach.
 

02.12.14
20:51
Reg.28.6.19

Nebyla jsi věrná Bohu..Od Satana nic dobrého nečekej.Bude to vypadat že ti pomáhá ale ten nepomáhá nikomu. jen ti ještě víc uškodí.Nežádej o pomoc někoho kdo je hlavní příčinou tvé bolesti.
A růženec si raději neber... Jestli si o tom budeš chtít pokecat tak napiš klidně na email libertas.24@seznam.cz
 
Azazel
03.12.14
13:52
Nereg.

IP: 79.212.135.*
K tomu ruzenci. Nejlepsi kombinace je: Ruzenín, Kristal a Kunzit. Nebo si kup tri kaminky od kazdeho jeden a nos ho pri sobe.
 

del monte
04.12.14
15:40
Nereg.

IP: 82.142.97.*
to je vykonstruovanej dotaz, slečna je satanistka a dělá průzkum :-)
 
elen
04.12.14
17:59
Nereg.

IP: 130.226.70.*
archanděl michael
 
Azazel
04.12.14
21:58
Nereg.

IP: 79.212.135.*
Pro Del monte a Elen: A ani archandel michael nepomuze. V dnesni dobe je vsechno mozne. V ceske republice byli 2 presidenti. Jeden Hipik a druhej Tunelodedek a nynejsi prezident je zase Vogonsky Basnik.

Ja nechapu co lidi od boha nebo Satana porad chtej. Vzdyt vesechno maj. Srandy kopec a poradnej chaos. Co by chtel, kdo vic.
 

05.12.14
20:28
Reg.28.6.19

Azazel: Vážně?? A to se ti líbí? Chaos?? Přemýšlej trochu.
Měl by ses naučit něco o Bohu. Pak by ses na svět díval jinak..
Dnes svět neovládá Bůh ale Satan.To se ale brzy změní a než se to stane tak by jste se měli připravit..Vím o čem mluvím
 
Azazel
05.12.14
23:54
Nereg.

IP: 79.212.135.*
Pro Ja. Trochu chaosu musi byt, nebo byto byla pekna nuda. (Ale jenom trochu!!!!) Ja vim o bohu vic nez on omne. Dnesni svet neovlada ani Satan nebo Buch. Ale lidska blbost a hamiznost. Je jednoduche hledat chybi v nadprirozenu a ne v sobe samem. A dokud si to lidi nepripusti, tak se svet nezmneni. A tak to je bude uz pres 10 000 let. Ale i ten nejvetsi chaos je zakladem poradku.
 

06.12.14
18:23
Reg.28.6.19

V něčem máš pravdu.Lidé si musí přiznat že dělají chybu... Bůh je a vyřeší vše co se dnes děje.
 
Adam
31.08.20
02:53
Nereg.

IP: 78.80.115.*
Z vlastního svědectví vím že Satan je už sedm let můj nejlepší Přítel a Pomocník. A vlastně vždycky byl, už od dětství k Němu chovám sympatie. A lidé jsou otupeni moderní dobou a neví že Satan je spojen s libidem a sexualitou, nikoli s vraždami či oběťmi. Ale pro mně je zároveň symbolem síly intelektu. Taky znám zcela zpaměti jak nasobilku celou Satanskou bibli od Antona LaVeye.
 
Red
31.08.20
08:39
Reg. před 2016

Adame, Bible, která Satana přinesla, je napsána před 1500 lety .. Tvoje Bible je napsána před 25ti .. co z toho je mámení moderní doby? Protiřešíš si. Navíc propaguješ bez většího kontextu něco někde, kde samotný pojem znamená něco úplně jiného. Tvoje zosobnění chtíče a sebestřednosti má možná stejně vybrané pojmenování, ale Biblický Satan to neni ;) Je to jen nějaká moderní náhražka pro lidi otupené moderní dobou ;)
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)