English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Petrarca

Své přátele dělím na ty, které obdivuji, na ty, které ctím, a na ty, s nimiž mám soucit.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "co znamená ,když na mě ve snu někdo volá?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

co znamená ,když na mě ve snu někdo volá?

66.69
12.07.14
16:58
Reg. před 2016

Dobrý den,opustil mě manžel,ale už asi po páté s emi zdálo,že na mě volá... ten sen je tak živý,že mě vždy vzbudí,nevím co říká,ale slyším jak na mě volá... poradíte mi prosím někdo co to znamená?
 
Dracizena
12.07.14
18:00
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Nemáš ho myšlenkově opouštět, i když takové to myšlenky člověka tíží.
Myšlenky ale čistí jeho energie ve Tvém těle, které se tam, řekněme, zasekly, zachytily, jako do lasa při milování a nebo v hádkách.
A když se tyto jeho energie budou dlouhodobě držet ve Tvém těle, stávají se predátorskou energií a pak, po neviditelných vláknech do Tvého těla může téci jeho další a další bolestivá karma a jemu bude hej a Ty budeš v tíži... nazvu ji, že je to ten nemocný osud.
A jak z toho?
Nauč se modlit světelnou modlitbou a z mého pohledu je to obyčejné ámenování. Nauč se vizuálně obmotávat duhou a zhmotňuj, aby měla aspoň tři zářivé barvy. Nauč se, do svého, i jeho těla pomyslně sypat hvězdičky a ať svítí stříbrnou září... a tím své tělo čistíš a odpojuješ od jeho energií a jeho zóna už nebude do Tvé zóny odsouvat svůj bordel/stagnace/.Já tomu říkám, zakonzervuj sebe, i jeho, ale i je, ostatní, kdo se o Tebe slovně tře.
Jednou by Tě bolelo to, co by mělo bolet jeho... a takto, on si bude pykat za své hříchy a ne Ty, za jeho... jestli mi nerozumíš, vysvětlím podrobněji na meilu...
To snové volání, je hlas Tvého tělesného Anděla... Začni si s ním povídat směrem do hvězd a nebo svůj slovní tok směruj do středu své hlavy... Pomáhám i na dálku a proto Ti pomohu...
 
Ondra
06.05.20
00:09
Nereg.

IP: 46.135.84.*
Dobrý den, měl jsem sen že na mě přítelkyně volá "zlato" takovým tónem jako když mě budila když jsem zaspal, v tu chvíli jsem se "škubnutim" vzbudil, bylo to tak živé že jsem v první chvíli myslel že stojí vedle mě.
Druhý den jsem se dozvěděl že mě opouští.
Co my chtěl tento "sen" říct.
Dekuji
 
Konstantin
25.06.20
12:52
Reg.3.8.20

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Konstantin
25.06.20
12:54
Reg.3.8.20

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Jani
26.06.20
02:02
Nereg.

IP: 85.247.219.*
Volaní může í znamenat, že vám chce něco říct a taky í to, že mu chybíš.
 
Dracizena
30.06.20
20:52
Nereg.

IP: 178.255.168.*
když volají zemřelí, volají své SOS... nemáš je odvedené...
 


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)