English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

latinské př.

Věrný přítel je medicínou duše.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "prosba pro dracizenu".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

prosba pro dracizenu

Wawa
03.06.14
18:25
Reg. před 2016

prosím,chcela by som pochopiť moje dva zvláštne sny,ktoré sa mi prisnili v rozpätí cca pol roka. Asi pred polrokom sa mi snívalo,že sme boli s priateľom v horskom mestečku na výlete a odrazu sa mi stratil,nemohla som ho nájsť.O chvíľu som ho našla schovaného za rohom blízkej budovy a vystrašene sa pozeral na nejakú ženu,lebo povedal,že ona je tam.Na to som zašla za ním za roh,kde ma silno objal a držal,kým z neho ten strach nevyprchal a tá žena nezmizla. Druhý sen sa mi s ním prisnil dnes a v ňom prišiel za mnou do práce,vyčerpaný a s veľkou zbalenou cestovnou taškou.Ja som práve končila,tak som mu urobila pohodlie v oddychovej časti šatne,aby si urobil pohodlie,kým ja všetko dokončím.Napriek tomu,že ledva stál na nohách,mi ešte v práci pomohol a potom si išiel na chvíľku oddýchnuť,kde som ho potom našla tak pokojne usmiateho spať ako ešte nikdy a vtedy ma zasiahla ukrutná bolesť,na ktorú som sa zobudila. Vedeli by ste mi povedať,čo to znamená? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď
 
Dracizena
04.06.14
23:52
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Wawa... ano, cítím, že sen Ti vysvětlím já a směrem, který Tě zajímá. Jde o duchovní zájem... dnes vyciťuj své vnitřní vedení, je to důležité pro Tvou budoucnost...
Horské městečko... je to cesta nahoru, do hvězd, do vědění jasnozřivého.
Tvůj přítel se duchovních výšin bojí, ale to neznamená, že Ti nebude naslouchat, když dáš řeč o duchovnu.
Ať má zdravou míru v užívání drogy a to je i káva, cigarety a nebo tráva. Mohl by padat díky silnému kofeinu a jiným drg. do klamných představ.
Bereš ho snově do náruče a to znamená, že jsi pro něj nosnou větví... jsi pro něj léčivou formou...
Strach který má, se mu bude v reálném životě projevovat přílišnou starostlivostí, která není vždy zdravá... ale více o tom, třeba na meilíku-dracizena@seznam.cz...
Druhý sen Ti ukazuje jeho odchod, který by Tě hodně bolel a proto
se seznamuj s energiemi a jak uzdravovat stagnující energie v sobě,
i v něm.Stagnace hmotní únavu těla. On nese více stagnací, jak jeho tělo snese...
Pomož mu, je to Tvá duchovní cesta která ho také bude vedle Tebe držet...
Sny jsou stíny a když se jich nahromadí hodně a člověk sny nečistí ani modlitbou, pak se mohou i zhmotnit... záleží na myšlenkové síle jedince...
proto se nauč posilovat sílu myšlenkovou... mohu nasměrovat...
A proto se sny vykládají a rozkládají a opět skládají a tím se také snové stíny čistí a špatné děje se obrací, aby se nestaly...
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)