English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Werich

A přece každého dne byl svět o chlup lepší než včerejšek, i když lidi dělají psí kusy, aby tomu tak nebylo.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Duch a zrcadla".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Duch a zrcadla

Nuki
06.04.14
07:21
Nereg.

IP: 82.100.3.*
Předevčírem se mi zdál vemi nehezký sen. Zdálo se mi, že mi z těla vystoupil duch a ten chodil po jakiémsi domě po chodbách, kde všude byla zrcadla. Ten duch jsem nebyla já, ale jiná žena. Duch v zrcadlech vidět nebyl, ale jakmile k nějakému přiblížil, tak se zrcadlo roztřáslo, jakoby mělo vybuchnout. Na konci snu jsem viděla ohořelého člověka, jak na mě kouká. Máte někdo ponětí, co takový sen může znamenat?
 
Dracizena
08.04.14
23:06
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Nuky, mám ponětí, co Tvůj sen znamená... ale můj výklad jde do hloubky a proto se vyhneme zde těm hloupě kritizujícím... napiš mi na meil, pokud to cítíš... jsem seznam.cz
 
jituskazuzu
15.07.14
12:49
Nereg.

IP: 78.102.230.*
Měla jsem zlí sen zdálo že,jsem se odstěhovala do Francie s přítelem a on mi řekl že je duch já jsem řekla že,to nic není a že je to v poho(ale lhal jsem,strašně jsem se bála)po pár dnech už jsem to nevydržela a rozešla jsem se s ním.A za asi 3 dny mě někdo začal pronásledovat už jsem tušila že to bude on.Ráno jsem si šla vyčistit zuby aa v zrcadle byl můj bývalí.Ondlela jsem a pak jsem se zbudila.
PS:omlouvám se za chyby
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)