English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

francouzské př.

Kde člověka neznají, berou ho podle toho, jak vypadá.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Svetr".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Svetr

2Jana
01.04.14
07:40
Nereg.

IP: 213.129.132.*
Byla jsem na výletě ve větším městě s kamarádkou.Vystoupily jsme z autobusu a kamarádka se mi tam hned ztratila,chodila jsem tedy po městě sama a v nějakém asi obchodě jsem si odložila černý teplý svetr,/ve skutečnosti ho mám/. Z obchodu jsem odešla a svetr tam zapomněla.Později jsem kamarádku našla,ale bylo mi líto toho svetru,říkala jsem si,že v zimě už ho nebudu moct nosit.Jinak se mi často zdávají sny o cizích městech,že se tam pohybuju.Moc děkuji za vyložení snu.
 
Nike.
01.04.14
13:56
Nereg.

IP: 37.48.39.*
Svetr je jako Tvoje osobnost. Vnější, povrchová, od ega. To, co vystavuješ a pod čím je skryta přirozená nahota. Ať už se do toho oblékáš zcela vědomě, nebo spíš podvědomě a ani si pořádně neuvědomuješ, jak na ostatní působíš. Barva černá je negativní. Negativní ještě nemusí být zlé, může to být nějaké chování z pocitů vnitřní zranitelnosti, nedostaku sebedůvěry atd. Však si všimni, žes sis někde tu fasádu zapomněla hlídat a hned ses cítila ohrožena zimou z okolí. Město vyjadřuje prostě světský život. Takže podle toho, jak se v něm cítíš, co tam děláš, můžeš dosazovat. Něco neznámého na zastávce po cestě životem, klidně by to mohlo (ale nemuselo) souviset i s neznámými oblastmi v mysli.
Asi bys měla zapracovat na té sebedůvěře, sebevědomí, ať nejsi tolik zranitelná.
 
2Jana
01.04.14
19:16
Nereg.

IP: 89.177.210.*
Děkuji moc.Hezký výklad.
 
Dracizena
05.04.14
13:07
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jano.
Tvůj sen Tě vede nahlížet do těla. Vede Tě na cestu samouzdravování...
Tmavý, silný svetr znázorňuje Tvou karmickou tíži, kterou lidé cítí
tou nesmyslnou únavou a ospalostí...
Vizuálně ji opakovaně odkládej a třeba ve formě toho odloženého svetru...
Sen Ti napovídá, že máš často chodit mezi lidi a mezi nimi se vytřít
z energií, které nejsou Tvé... Někdo chodí do lesa, ale někdo zase
mezi lidi do obchoďáků... Střídej to, ale s myšlenkou své očisty...
Nauč se čistit své vyzařovací pole vizuálně, Ti radí sen...
Více vysvětlím meilem, jsem seznam.cz
Je mnoho terapií jak si čistit tělesné energie, které se na nás nalepily a když pak vrůstají do těla, pak bolí kůže, svaly, bolí
za krkem, v kříž a pod.. Já také čas od času se projdu v Praze
po Václaváku a nechám úmyslně lidi do sebe drkat. jejich duchovní inteligence si ze mě berou to, co jim patří a já jsem pak odlehčená, ale za ty lidi se musíme modlit... Má modlitba je prosté ámenování, která je živá a čistí lidi kolem mně.Čisti mi mou zónu..
Sny o cizích městech kterými procházíš... ano, vizuálně procházej svými orgány, to jsou ty města a Tvá přítomnost jim čistí zóny...
Tomu se říká samouzdravovací procesy svou představou, svou rozumovou přítomností...
JSME PAPRSEK A KAŽDÝ PAPRSEK SE MUSÍ ČISTIT, JAKO POČÍTAČ...
 
2Jana
10.04.14
11:01
Nereg.

IP: 213.129.132.*
Dračí ženo,děkuji za obsáhlý výklad.Asi je to pravda,poslední dobou moc mezi lidi nechodím a cítím se bolavá jako na duši.Už dlouho se chystám vyrazit do Prahy,doufám,že se trochu uzdravím mezi lidmi. Jana
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)