Visit english version: Magizzle.com / Auf Deutsch MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 2.12.2022
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 2.12.2022
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav.Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Dva sny úplně stejné v jednu noc s jiným koncem".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Dva sny úplně stejné v jednu noc s jiným koncem

anniex
14.01.14
22:46
Nereg.

IP: 94.113.200.*
Dobrý den,
dnes v noci se mi zdál jeden sen, odehrával se v nějaké jednopodlažní budově, kde jsem byla já, v brnění s mečem, velila jsem hordě vojáků, všude okolo probíhala válka. Já asi s pěti vojáky byla uvnitř a bránili jsme ,,pevnost". Všude byla suť, popadané trámy. Venku zničeho nic vše utichlo a vrátil se jeden voják, a bylo mi jasné že vše skončilo a my jsme se ubránili a chtěli jsme vyjít ven se na vše podívat. Tím se skončil..Ale hned vzápětí sen začal uplně znovu. Naprosto stejně. Dělo se všechno stejně i mé výkřiky povelů, ale poté co vše utichlo se dovnitř přihnali nepřátelští vojáci a zabíjeli mé vojáky, jeden se přihnal ke mě, já ležela na zemi, viděla jsem jak se zablesklo ostří meče, nepřítel se napřáhl a já zavřela oči. Ve chvíli kdy jsem slyšela jak ten meč zasvištěl vzduchem a já věděla, že mě rozsekne jsem se probudila. Vím, že v tom druhém snu mi nepřišlo ze to je úplně stejné. Došlo mi to až po probuzení. Nerozumím proč se mi zdály dva naprosto stejné sny, ale s jiným koncem. Nedokázal by mi někdo prosím říct co to znamená, nebo jak si ho mám vyložit? Jsem si naprosto jistá, že lucidní snění to nebylo. Přišlo mi to skutečné, jako kdybych tam v tu chvíli opravdu byla. I prostředí bylo stejné se všemi detaily. Probudila jsem se vyděšená. Prosím o pomoc.
Kdyby někdo věděl napište popřípadě na mail : yahoo92@seznam.cz

Děkuji.
 
English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)