English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 10.12.2023
Svátek slaví Julie, zítra Dana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 10.12.2023
Svátek slaví Julie, zítra Dana.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:Minulost je jako zpětné zrcátko v autě. Je dobré se podívat, co jste nechali za sebou. Pokud se ale budete dívat příliš dlouho, můžete přehlédnout to důležité před vámi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Náš vztah zůstane pevný a nikým neohrožený. ”


Myšlenky moudrých

Oscar Wilde

Mladí lidé chtějí být věrní, ale nejsou. Staří chtějí být nevěrní, ale nemohou.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.plDiskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Dva sny úplně stejné v jednu noc s jiným koncem".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Dva sny úplně stejné v jednu noc s jiným koncem

anniex
14.01.14
22:46
Nereg.

IP: 94.113.200.*
Dobrý den,
dnes v noci se mi zdál jeden sen, odehrával se v nějaké jednopodlažní budově, kde jsem byla já, v brnění s mečem, velila jsem hordě vojáků, všude okolo probíhala válka. Já asi s pěti vojáky byla uvnitř a bránili jsme ,,pevnost". Všude byla suť, popadané trámy. Venku zničeho nic vše utichlo a vrátil se jeden voják, a bylo mi jasné že vše skončilo a my jsme se ubránili a chtěli jsme vyjít ven se na vše podívat. Tím se skončil..Ale hned vzápětí sen začal uplně znovu. Naprosto stejně. Dělo se všechno stejně i mé výkřiky povelů, ale poté co vše utichlo se dovnitř přihnali nepřátelští vojáci a zabíjeli mé vojáky, jeden se přihnal ke mě, já ležela na zemi, viděla jsem jak se zablesklo ostří meče, nepřítel se napřáhl a já zavřela oči. Ve chvíli kdy jsem slyšela jak ten meč zasvištěl vzduchem a já věděla, že mě rozsekne jsem se probudila. Vím, že v tom druhém snu mi nepřišlo ze to je úplně stejné. Došlo mi to až po probuzení. Nerozumím proč se mi zdály dva naprosto stejné sny, ale s jiným koncem. Nedokázal by mi někdo prosím říct co to znamená, nebo jak si ho mám vyložit? Jsem si naprosto jistá, že lucidní snění to nebylo. Přišlo mi to skutečné, jako kdybych tam v tu chvíli opravdu byla. I prostředí bylo stejné se všemi detaily. Probudila jsem se vyděšená. Prosím o pomoc.
Kdyby někdo věděl napište popřípadě na mail : yahoo92@seznam.cz

Děkuji.
 
English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)