English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Lunární den
Připravte se na svůj osud díky energii lunárního dne.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Laub

Muž má buď zájem o všechny ženy, nebo o žádnou. Všechno ostatní je pokrytectví.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Telefonát".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Telefonát

Michal-kubajs
09.09.13
20:41
Nereg.

IP: 37.48.39.*
Dobrý den měl jsem sen že mi někdo volal na mobil pod jménem JAN TRNKA (nikoho takového neznám) a říkal mi tichým a zkresleným hlasem že se chce přesvědčit zda jsem šťastný a že si mám vážit to ho co mám. Po tom sen skončil. nevím co si mám myslet . Nevíte někdo co to znamená ?
 
Michal-kubajs
12.09.13
21:27
Nereg.

IP: 37.48.39.*
můžete mi prosím říct co to znamená? a proč se mi zdaj takový věci ?
 
DRACIZENA
13.09.13
22:34
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Michale, přesně takto dostávají lidé informace vnitřním slyšením a tys slyšel své druhé -JÁ- skrze sen...
Kdo, že je to druhé -JÁ-? Tvá Duše, Tvůj Anděl, Tvá mimozemská bytost, která si Tě zhmotnila pro tento svět... vyber si... ono je to ještě jinak, ale nerozuměl bys...
Slož si všechna písmenka které jméno nese a dej je tak, aby z nich bylo jméno Tvého Anděla, který je Tvým duchovním rádcem...
S kým myslíš, že si povídáš samomluvou?
Nejsi na své myšlenky sám, na to zapomeň...
JAN TRNKA= AJKNRT=takto jdou podle abecedy a když by se zlomil jazyk, tak si přeházej písmenka podle pocitu...
Podle mého cítění se jmenuje Tvůj Anděl... JATNARK. a když se za něj pomodlíš, stačí opakovat slovo ÁMEN, které je také jménem, pak Tvé rozhodování v životních krocích bude pevné a jasné... Budeš mít podporu shůry... a o tom to je...
 
DRACIZENA
13.09.13
22:41
Nereg.

IP: 213.151.77.*
A ještě dodám, já například se domlouvám se svou dimenzí přesně tak, jako když někomu telefonuji... Ale do své dimenze telefonuji pomyslně po hvězdném toku, po hvězdné šňůře,kterou jsem si za roky silou myšlenky vyhmotnila... Půjčím Ti svou... stačí, když si ji představíš a budeš jen ámenovat a o to další se postarám...
Dovolat se do své dimenze je štěstím a Ty se dovoláš...
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)