English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Zvláštní sen".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Zvláštní sen

Alčí123
30.04.13
09:18
Reg. před 2016

Ahoj, dnes v noci jsem měla opravdu divný sen. Obvykle se mi zdají kraviny, které nějak souvisejí s tím co jsem dělala ten den než jsem šla spát, ale tohle bylo dost jiné.
Ve snu jsme s přítelem u nás na malé vsi hledali lékárnu - žádná tu ve skutečnosti není. Po cestě když jsme jí hledali jsme museli překonávat různé překážky - např. obrovský elektrický ohradník. Nakonec jsme ji našli, ale by stará, zavřená a ztrouchnivělá. V tu chvíli jsme se ocitli u nás doma, byla noc, přítel spal a já šla na záchod. V tu chvíli jsem slyšela dětský řev a pláč tak jsem vyběhla ven ze záchoda a vidím svého přítele jako by byl v křeči. Snažila jsem se ho nějak dostat z té křeče a cítila jsem že ji dostávám taky. Poté jsem se vzbudila. Tak nevím, jsem blázen? moc snům nerozumím tak bych prosila o pomoc zda to může něco znamenat
 
Dracizena
01.05.13
19:39
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Alčí, sen Ti chce říci že máš starého Ducha s léčivou silou...
Stará lékárna, to je ten Tvůj Duch léčící a dnes ho musíš oprášit, oživit a proč? Anděl snový Ti jasně říká, co na vás oba čeká na stará kolena za potíž a to je jekési ochrnutí, možná mrtvice...
Ale to je dnes běžná stařecká potíž, ale když Anděl snový Ti ji dnes ukazuje, to znamená, že svůj, přítele stařecký osud změníš...
Jak probudíš svého spícího starého Ducha? Udělej to jako já a začni mluvit do hvězd a vše jim vyříkej. Pak je třeba sebe, i přítele balit pomyslně do duhy. Vnímej v duze žlutou, červenou a zelenou barvu.
A pokud mně cítíš kladně, začni do hvězd odříkávat mou mantru. Má mantra je opakovat slovo ÁMEN a stále dokola. V tomto slově je skrytá duchovní síla, která roztáčí aurické vibrace, taková pomyslná ozubená kola, jako mají staré hodinky...
Ámenuj+duhuj+povídej si s hvězdami...
Neboj, máš na to a vše zvládneš... budu Ti pomáhat. Mám vibrační sílu silnější, jak si mnozí myslí... Povedu Tě telepaticky, poznáš časem sama...
 
janiča
19.05.13
18:44
Reg. před 2016

zdálo se mi že jsem těhotná
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)