English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Seneca

Žádný velký duch není bez trošky bláznovství.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "záchrana topiaceho".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

záchrana topiaceho

jeliza
27.04.13
10:26
Reg. před 2016

Prosím DRACIZENu o výklad môjho "čerstvého" snu -
videla som ženu topiacu sa v ľadovej priehľadnej vode, okolo nej aj podo mnou bol biely ľad /asi aj zasnežený/ , ja som jej podala ruku, ona ku mne doplávala a pomohla som jej von a obliekla do niečoho suchého. Ešte viem, že som ju niesla na rukách, nechápem ako by som to mohla zvládnuť , niekde k ľuďom a k autu, aby ju odviezli k lekárom.
Neviem si to vysvetliť, hľadala som aj tu v snári alebo na provaz.cz, ... a ešte stále mám v živej pamäti sen, keď som si sama uvedomovala, že nastala hodina mojej smrti a cítila som také zvláštne akoby "prepadanie sa" a vedela som, že je to zmena do iného stavu vedomia... .
Neviem, či sa mám svojich snov báť, už v minulosti som mala také zlé snové predtuchy, ktoré sa žiaľ vyplnili... .a zažívam aj rôzne iné zvláštne príhody, ktoré nikto nechce pochopiť...
Prosím Vás, veľmi, o vysvetlenie a výklad snov
Vopred krásne ďakujem
 
Dracizena
01.05.13
19:19
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Je náročné vysvětlit, žes byla a jsi, sama sobě Andělem... Dnes díky snům jdeme do minulých životů sobě pomáhat... Vrať se opět do snového příběhu a naviguj tu ženu/jsi to Ty/, kudy má vylézt a posílej ji sílu, aby to zvládla.Dobíjej ji energií.Tento Tvůj minulý život nesmí zůstat pod ledem, musí žít, aby Tě tento minulý život nestahoval, ale posunul do vědění jasnějšího..Ona/Ty/ se dostane z té ledové vody, ale jen proto, že dnes sen Ti napovídá, i skrze mně...
Popros hvězdy, aby Tvá myšlenka měla sílu... časem přijde opět důležitý sen, kde mu budeš opět měnit osud z dnešního života...
Kdo myslíš, že jsou andělé?
Jsme to my, žijící v budoucnu a pomáháme sobě v dnešním klonu a dnes je třeba si uvědomovat co se od nás shůry žádá. Je třeba být andělem pro své minulé životy, kdy Ti ale pomáhají i andělé Vyšší Vůle, i té nejvyšší... Jestli mi nerozumíš, napiš na meil... Tvé sny jsou pro Tebe tak důležité, jako je důležitý Tvůj život.
A Ty víš, že je důležitý, že umíš podat pomocnou ruku i jinému...
Nejsi sobecká, nebo chamtivá, máš v sobě vroucnost a pokoru...

 
jeliza
04.05.13
12:35
Reg. před 2016

milá DRACIZENA, veľmi ti ďakujem za Tvoje vysvetlenie ... prečítala som to niekoľkokrát a skutočne mi to pomáha pochopiť veľa.
Ďakujem za seba aj za všetkých tu, že nám pomáhaš svojimi vysvetleniami a radami.
Určite ti potom napíšem.
Krásne a slnečné dni ti prajem z celého srdca.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)