English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Pro Dračí ženu od Llibeho".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Pro Dračí ženu od Llibeho

Libe
08.03.13
15:39
Nereg.

IP: 195.47.33.*
Zdravím Vás,
rád bych se optal na výklad snu… viděl jsem, jak někdo ukradl auto mému otci a ujížděl s ním… Odehrálo se to na sídlišti a auto projíždělo normální rychlostí okolo aut na parkovišti… já jsem se za tím autem nehnal.

Děkuji

Michal
 
Dracizena
09.03.13
13:23
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Libe... já vykládám sny z pohledu mimosmyslového a to je úhel léčivý... Vyložím sen a lidem tím přehodím myšlenkovou výhybku a sen pak uzdravuje v reálu, protože se člověk na věc dívá z jiného úhlu, z toho středového...
Tvůj sen je důležitý, aby ses podíval DO NĚJ, ne jen NA NĚJ... nerozumíš, nevadí, vysvětlím podobně meilem...
AUTO je tělem Tvého otce, hmotné tělo mu zloději neukradli, ale jeho Duši/jen část/ jeho energie, které mají otce udržet v dobré kondici, ale i myšlenkové ve stáří. Kdo se nechá vysávat druhými lidmi, pak ve stáří si nedojde ani na záchod... Ale kdo druhé vysává více jak je pro něj zdrávo, ten také pak klesá pod tíhou karmy těch druhých, ale toto není případ Tvého otce...
Je třeba naučit se silou představy scelovat otci jeho Duši, jeho vibrační pole. Když je vibrační pole v celistvosti, tak si člověk zdravý dojde, až do hrobu a prodlužuje si život...
Buď uzdravovatelem svých rodičů, Ti říká sen a obaluj pomyslně otce do nádherné zářivé červené duhy. Potřebuje dnes tuto vizuální pomoc a právě od Tebe...
SÍDLIŠTĚ..to jsou ti lidé, které za života potkával a ubírali mu jeho zónu. Vidím tvého otce jako okousané jablko a chybějící dužinu mu budeš Ty hmotnit, svými duchovními kroky... popíši meilem, jak se jde touto šamanskou cestou... ne pobožnými kroky, ale duchovními... Dej do myšlenky, co Ti zde radím a vyčkávej buď dalšího snového příběhu, nebo živých vizí a nebo, co vnitřní hlas Ti bude napovídat... Jestli Tě to povede ke mně, půjdou mi shůry další pokyny pro Tebe, jak být uzdravovatel, i svým blízkým...
 
llibe
12.03.13
09:53
Reg. před 2016

Děkuji velice! :-)
 
llibe
12.03.13
09:54
Reg. před 2016

Děkuji velice! :-)
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)