English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Hašek

Ženy se snaží být úplně rovnoprávnými s muži, až na ty případy, kdy je těší každá sebemenší pozornost ze strany pánů.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "nemovitost".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

nemovitost

smutinek
21.01.13
14:02
Reg. před 2016

zdálo semi že sedím na pohovce u bílého stolu a naněm ležely papíry(bílé),guma,tužka,pravítko a propiska.Zničehož nic jsem začala kreslit (bez toho aniž bych si uvědomila co vlastně kreslím)různé tahy chvilkama jsem si pomáhala pravítkem a po dokreslení jsem si vzala poslední papír cojsem měla na stole a psala jsem v té době jsem si uvědomila co dělám podílala jsem se na výkresy a uviděla jsem náčrty domu neboli kresba rodiného domu jak by měl vypadat a to co jsem dopisovala byly věci které by patřily do toho domu,vzbudila jsem se ale posnídani asi po dvou hodinách jsem usedla na pohovku k bílému stolu a začala jsem nevědomky kreslit a psát na poslední papír poté jsem si uvědomila že takto se mi o tom zdálo ale nevím co to znamenalo poraďte mi prosím děkuji
 
Dracizena
01.02.13
22:01
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Začni kreslit automatickou kresbou, ale buď vždy pod slovní ochranou, ale i pod vizuální... jestli mi nerozumíš, napiš. Jsem na LiDE, tam najdeš mé, některé automatické kresby...
 
Merit
01.02.13
23:31
Reg. před 2016

ahoj Draci .. :-D rada te tu vidim!!! :-D*****
 
Dracizena
02.02.13
18:46
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Merit ahojíky, to tys do mně šťouchla... tak jsem si udělal čas...
 
Bet
22.02.13
21:58
Reg. před 2016

Zdálo se mi o rybách v čisté průhledné vodě,ty ryby byly průzračně bílé a já je chytala do skleněné koule.Víte někdo co to znamená?
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)