English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "pomoc nevím jak dál".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

pomoc nevím jak dál

mirek58
20.12.12
10:58
Reg. před 2016

Mám dluhy okolo 400tis. a navíc jsem bez práce a na pracáku miřekli , že nemám nárok na podporu. Práci vzhledem ke svému věku 58 let nemůžu najít. V poslední době jsem vždycky spíš narazil na podvodníky takže zadlužení rostlo. Nevím jak dál a přemýšlel jsem i tom , že to všechno ukončím , ale ja milíto rodiny , že ji vtom nechám a obzvlášť teď před vánocemi.Vážně nevím jak dál rád bych práci abych to mohl všechno urovnat,dělal bych cokoliv jen abych to mohl všechnpo urovnat.Poradí nebo pomůže mi někdo .Prosím!!!!!!!!
 
...---...
22.12.12
14:38
Nereg.

IP: 78.108.157.*
podívej se na film Tajemství (the Secret), nebo přečti stejnojmennou knihu od Rhondy Byrne. Mě to pomohlo dokonale, jen stačí věřit.
 
nn
23.12.12
15:45
Nereg.

IP: 88.101.147.*
možná už ti vznikl nárok na předčasný důchod
 
nn
23.12.12
16:47
Nereg.

IP: 88.101.147.*
pravděpodobně bys mohl odejít do předčasného důchodu až v roce 2014, držím palce ať se ti situaci podaří vyřešit, možná alespoň brigády
 
Martin39
15.02.13
21:48
Reg. před 2016

Mohu pomoci magií. Zdarma zjistím váš osud a navrhnu možné řešení vaší situace. Všechno se dá řešit, to mi věřte. Pomohu vám třeba i k výhře v loterii nebo k dobrému zaměstnání. Prosím, pište mi SMS, ale nevolejte na 723253497. Opravdu vám chci pomoci
 
kelišová
19.02.13
13:53
Nereg.

IP: 217.117.216.*
Ahoj Mirku , hlavně si nesahej na život , ublížíš tím všem , jež miluješ , znám příběh , který tak skončil . Všechna tíha dluhů a starostí pak zbyla na manželku toho muže .Nakonec se i ona utápěla v depresích a pomýšlela na svůj konec .
NN má pravdu o tom předčasném důchodu a brigádách , pak je možno požádat o osobní bankrot , ale nevím , jak to přesně chodí a např. co vlastníš . Chce to odborníka .Lze ještě udělat to , že se jako se ženou rozejdete a pak bys měl nárok na nějaký sociální příspěvek . do toho Tě nechci tlačit .Finanční odborník by uměl dluhy sloučit do jednoho , pozor však na firmy , co nabízejí okamžité půjčky , nebudu jmenovat , ještě by mě žalovali.
Brigády pro starší lidi nabízejí hlavně ostrahy objektů , nevím však jak je to ve tvém městě .
hlavně to nevzdávej a svěř se nějakýmu dobrýmu kamarádovi , jestli by Ti neporadil .Svěřená starost - poloviční starost . Nebo doma v rodině , příbuzní by nepomohli ? Neříkám třeba finančně , ale známosti dnes dělají hodně.
Držím Ti palce , nevzdávej to !
 
kelišová
19.02.13
13:58
Nereg.

IP: 217.117.216.*
Je to možná blbost , ale jestli jsi šikovný , co dělat hodinového manžela , stačí si dát inzerát do novin a za finanční obnos vypomáhat s opravami v domácnosti .je plno žen , co jsou sami a zatlouct hřebík nebo zapojit pračku neumějí .
 

Tomáš Novák
29.03.13
19:29
Nereg.

IP: 90.180.131.*
 
helenkah
25.04.13
13:56
Nereg.

IP: 89.190.52.*
dobrý den
zažila sem něco podobného,jak píše mirek... ... .jen z druhé strany břehu,hrůza mě jímala co můj muž dokázal nadělat dluhů a ještě mě ujištovat že to napraví... ... .nenapravil,chtěl mě v tom nechat... ... pokusil se zabít,bohužel ani to nedokázal dotáhnout do konce... ... .řešení se našlo,ale prošla jsem si peklem... ... .najednou sem viděla kdo je přítel a kdo ne,kdo pomáhá byt radou a kdo dělá že mě nezná... ... ... .otevřelo mi to oči... ... ... musím taky poděkovat své dceři,která část dluhu vzala na sebe... ... ..nevím jak,ale musí se jí to vrátit v životě,že se neotočila a pomohla... ..věřím v dobro... ... .věřím v ,,universum,,a to ji jednou odmění
do finále abych to vylepšila... ... mám doma těžkého invalidu,ležáka... ... řekla bych že ho život sám potrestal ani si nemusel sahat na život... ... ... .
nakonec jen řeknu,že stačilo před lety říct že se něco děje... .že něco nedotáhl do konce,nezaplatil atd... ... ..mlčel a myslel si že to sám vyřeší... ... ... proboha mluvte doma,finančně se vzdělávejte a nepůjčujte si na kde co ... ... .
 
jirina85
26.04.13
09:08
Reg. před 2016

prosim o vesteni pripadam si jak v zacarovanem kruhu a nemuzu znej ven kdo mi pomuze predem dekuji muj mail jirina.dubova@seznam.cz
 
roznovka
26.04.13
22:43
Nereg.

IP: 46.13.156.*
Nabízím práci pokud máte zájem ozvěte se roznovka@seznam.cz
 
XENIE
03.10.13
07:39
Reg. před 2016

PRO MIRKA nebo i pro další lidi, kteří neví kudy kam z důvodu neutěšené osobní finanční situace. Mohu zaslat ihned info o práci pro českou firmu, kterou můžete vykonávat z domu. Kontakt:
mejly-ok@seznam.cz
 
Andula2007
16.02.14
06:58
Nereg.

IP: 82.145.218.*
Má někdo jakékoliv zkušenosti s človékem Martin39? Dřív sem psal pod přezdívkou MAG.
 
Ren25
16.02.14
10:05
Nereg.

IP: 90.180.58.*
Upřímně moje rodina byla v podobné situaci a "pomohla" jí jiná část rodiny. Ale dluh máme pořád taky.

Co se týče finanční stránky nejsem odborník abych Vám poradila nejlíp, na to jsou tu jiní.

Jen chci říct že jakkoli bezvýchodná se ta situace zdá, tak sebevražda nic neřeší. Vždyť není možné pak dojít klidu s vědomím, že rodina trpí.

PS: I já na sebevraždu občas pomyslím
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)