English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 3.3.2024
Svátek slaví Kamil, zítra Stela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 3.3.2024
Svátek slaví Kamil, zítra Stela.
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...

facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska
Osudový partner20.02.24 / Vavrekova Veronika v Láska

Největší dar, který můžeš obdržet, je další den života.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zlé síly nade mnou nemají žádnou moc. ”

Myšlenky moudrých

Hašek

Život lidskej je tak složitej, že život člověka je proti tomu úplnej hadr.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Velmi zlý sen".
Jméno :

Zpráva:

Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Velmi zlý sen

Marika80
11.12.12
11:43
Reg. před 2016

Už dávno se mi zdál sen na který musím neustále myslet.V tom snu jsem byla u mamky doma seděla s bratry a o něčem si povídali.Mluvila jsem na ně a neodpovídali mi,pak mi došlo,že mluví o mě,že jsem mrtvá.Já tomu nemohla uvěřit že jsem v 35 letech(myslím,že to bylo 35let)mrtvá(je mi32),pak se mi povedlo mluvit se starším bratrem,ptal se mě jestli chci pohřbít do země nebo spálit.Já se neuměla rozhodnot v zemi jsem se bála,že budou žrát červi a v ohni sem se bála,že to bude pálit.Pak jsem jko duch chodila po ulici mezi lidmi a stále nemohla uvěřit tomu,že jsem mrtvá.Byl ten sen varování,že se mi v 35ti něco stane?

Dracizena
13.12.12
22:48
Nereg.

IP: 213.151.77.*

Nejde o smrt jako takovou... Budeš živější jak si myslíš... .
Určitě mi za 4 roky napiš...
Tvá snová smrt je, že se Ti začne otvírat 3.OKO a začne si Tě duchovno trochu pootáčet, měnit úhel pohledu, měnit nálady, povahy...
Určitě se už dnes začni modlit, ale VE JMÉNU SVÉM... a to znamená, afirmuj svým jménem... neboli, volej hvězdné nebe svým jménem a pros a žádej, aby Tvá transformace nebyla moc tvrdá...
Já ji tvrdou měla a nebyla to žádná procházka růžovým sadem, ale o to dnes mám život růžovější...
Ty otázky, jestli chceš pohřbít do země, znamená, jestli chceš jít dál neduchovně a být v materiálním cítění. Tito materiální lidé velmi často cítí svůj hrob na nemocničních lůžkách a dobře znají dveře své ordinace... Já za tuto kliku beru jednou za 5 let a ještě z povinnosti.

Smrt ohněm znamená, že si pro Tebe duchovno přijde samo, když mu nepůjdeš Ty naproti a bude si Tě v rychlosti čistit tím ohněm a toto jsem zažila já. Měsíc mi hořelo tělo a bez horeček, že jsem po chvilkách byla červená jako rajče.Lékaři této transformaci nerozumí, ale někteří duchovní ano... Je to příchod duchovního poslání a touto drsnou očistou...

I já dnes chodím mezi lidmi jako Duch a lidé mě nevnímají a léčím patogenní zóny, ale i jejich nemoci a dlouho mi trvalo, než jsem uvěřila, že jsem musela dříve zemřít v budoucnu, abych se dnes zde mohla narodit a uzdravovat své okolí... .
Tam v budoucích časech jsem vlastně mrtvá, abych zde žila a byla k účelu...
něco podobného Ti stínuje Tvůj sen...
Měj se dobře a drže se pomyslného zábradlí a na jedné straně je černé a druhé, po levici je bílé a Ty buď barevná jako pestrá duha... Ti přeje Alena-AKS-***

perez
25.01.13
13:00
Nereg.

IP: 88.216.164.*

Pomozte mi poděkovat doktoru Jeffersonovi pro výrobu komunikovat s mým mrtvým father.My táta mě udělal, kdo jsem today.But smrt ho vzali od me.He mrtvá před 2 lety v důsledku stroke.Ever, protože jsem pokazil mu hodně . sním o něm, bylo mi řečeno, že to bylo možné komunikovat s mrtvými, jsem viděl svědectví OM na internetu o tom, jak Jefferson byl pomáhá lidem komunikovat se svým mrtvým ones.I ho kontaktoval myslím, že jsem byl schopen komunikovat s můj zesnulý otec byl tak easy.if budete potřebovat jeho pomoc, můžete mu napsat na jeho e-mail. doctorjeffersontemple@gmail.com

KAJUTA
10.11.16
09:40
Nereg.

IP: 46.23.66.*
Pomozte mi poděkovat doktoru KAKAUTA pro výrobu komunikovat s mým mrtvým father.My táta mě udělal, kdo jsem today.But smrt ho vzali od me.He mrtvá před 2 lety v důsledku stroke.Ever, protože jsem pokazil mu hodně . sním o něm, bylo mi řečeno, že to bylo možné komunikovat s mrtvými, jsem viděl svědectví OM na internetu o tom, jak Jefferson byl pomáhá lidem komunikovat se svým mrtvým ones.I ho kontaktoval myslím, že jsem byl schopen komunikovat s můj zesnulý otec byl tak easy.if budete potřebovat jeho pomoc, můžete mu napsat na jeho e-mail. kakutaspellz@gmail.com

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)