English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Magická osmisměrka
Rychlá věštba s postřehem.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "prosím o pomoc s výkladem snu".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

prosím o pomoc s výkladem snu

Irisek
08.08.12
10:06
Nereg.

IP: 193.165.112.*
Ahoj, můžete mi prosím někdo pomoci s výkladem mého snu?
Byla tam stráň a slézali jsme jí po lanech. Ani jedno nekončilo na zemi. to moje bylo nejdelší a tak jsem jen malinký kousek seskočila. zbytek lidí - manžel a nějaký mladý muž a žena museli zbytek stráně sjet po zadku
ta žena se potom oprašovala a můj manžel ke mě přistoupil zezadu a objal mě - prostě vzal do náruče
a všichni jsme se něčemu šťastně smáli

p.s. moje manželství právě prochází velikou krizí, kdy ode mne manžel před 4 měsíci odešel.
 
Dracizena
12.08.12
20:53
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Irisek, víš o tom, že máš nádherného a moudrého Anděla?
A tento Anděl Ti snem dává vědět, že jsi nejlépe uzeměna z lidí, které máš kolem sebe. Stojíš si pevnýma nohama na zemi...
Z jiného úhlu pohledu,máš v sobě moudro svého Anděla a proto se neboj říkat nahlas své názory, jsou spravedlivé...
Proč snový muž Tě bral v radosti do náruče? Bral Tě do náruče jeho Anděl, protože ví, že mu jeho lano prodloužíš, nastavíš, aby si nenarazil kostrč... Více na meilu, nebo na vzkazíku LIDE...
 
Irisek
13.08.12
13:37
Nereg.

IP: 193.165.112.*
Dracizena, moc děkuji za výklad. Je možné, že se mi tím chtěl můj Anděl připomenout? Následující den jsem totiž požádala své anděly strážné o pomoc a světe div se, manžel se ke mě vrátil.
 
Dracizena
07.09.12
23:04
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ano, vše pracuje a kdo má silného Anděla a já ho mám a to není chlubení, protože mám ANDĚLA HVĚZDNÉHO a toho jen tak někdo nemá, vlastně nikdo, tak kam svého Anděla pošlu, tak pracuje na změnách...
Hmotni si propojení se svým Andělem hvězdným... je to jen vize+afirmační slovo/ale to světelné/ a práce s tělem... .DUCHOVNO JE HRAČKA KDYŽ SE HRAJE JAKO HRA, BEZ VÍTĚZE A PORAŽENÉHO...
 
liliana
08.09.12
20:32
Reg. před 2016

Sen by šlo popsat prostě.Lana budou jako cesta životem.Ty jsi ji ušla s manželem dlouhý kus, proto to lano dlouhé.Manžel se zapletl s ženou, ale jejich cesta spolu nepředčila lano dlouhé(Tvoje),proto také s ní to "sjetí po zadku".Zřejmě se teď ze vztahu "oprašuje".No a objetí manžela snad netřeba popisovat.Celý sen popisuje vývoj budoucí události, která se stala a vše dopadlo dobře.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)